طرح 4 بانده کردن جاده بوکان - میاندوآب بار دیگر فعال شد

به گزارش مجله عکسفا، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح چهار بانده کردن جاده بوکان - میاندوآب که متوقف شده بود، دوباره فعال شده و تا اتمام طرح پیگیر آن خواهم بود.

طرح 4 بانده کردن جاده بوکان - میاندوآب بار دیگر فعال شد

به گزارش خبرنگار از ،انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در خصوص حادثه تصادف منجر به فوت چهار عضو یک خانواده از اهالی روستای داشبند اضافه نمود: این حوادث ناگوار هزینه کوتاهی های سال های گذشته است که امروز پرداخت می کنیم.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این حادثه، اتفاق تلخ و تکان دهنده ای بود که همه را اندوهگین و ناراحت کرد گفت: شاید اگر در 10 سال گذشته در پیگیری و اجرای طرح چهار بانده کردن جاده بوکان - میاندوآب کوتاهی نمی شد امروز شاهد این حادثه ناگوار و دردناک نبودیم.

حبیب زاده با اظهار تاسف نسبت به فرصت هایی که در سال های گذشته از بین رفته است اضافه نمود: در طی 2 ماهی که از آغاز فعالیت مجلس یازدهم می گذرد از طریق تذکر به وزیر راە و شهرسازی و با پیگیری های مداوم این طرح مهم را که از شهر سیمینه متوقف شده بود با جذب امکاناتی فعال کرده و هم اکنون آسفالت این محور آغاز شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیچ گونه کوتاهی و سهل انگاری در به سرانجام رساندن این پروژه و دیگر پروژه های مهم این شهرستان را نپذیرفته و به شدت پیگیر اتمام آنها خواهم بود.

روز گذشته براثر واژگونی یک دستگاه کامیون بر روی یک دستگاه خودرو سواری در راستا جاده بوکان - میاندوآب، چهار نفر از اعضای یک خانواده روستای داشبند شامل پدر و مادر و 2 فرزندان آنها جان خود را از دست دادند.

طرح چهار بانده کردن جاده بوکان به میاندوآب که 55 کیلومتر طول دارد از سال 1388 آغاز شده است و هم اکنون از 65 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

بوکان در جنوب آذربایجان غربی و در راستا کریدور شمال به جنوب کشور و در راستا ارتباطی استان های کردستان به آذربایجان غربی و شرقی قرار گرفته است.

ن م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1114

به "طرح 4 بانده کردن جاده بوکان - میاندوآب بار دیگر فعال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح 4 بانده کردن جاده بوکان - میاندوآب بار دیگر فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید