اخبار سیاسی

سامانه پدافند هوایی روسیه منهدم شد

ایسنا نوشت: نیروهای وابسته به دولت وفاق ملی لیبی از انهدام سامانه پدافندهوایی پانتسیر روسیه به محض ورود به پایگاه هوایی الوطیه خبر دادند، دبیرکل ناتو نیز ضمن ابراز نگرانی از حضور مزدوران روس در صفوف حفتر تاکید نمود، هیچ راه چاره نظامی در لیبی وجود ندارد....

22 تیر 1399

مجلس برای استفاده محیط بانان و جنگلبانان از سلاح شرط و شروط گذاشت

نمایندگان مجلس جهت تامین نظر شورای نگهبان شروطی را برای استفاده محیط بانان و جنگلبانان از سلاح مشخص کردند.

18 تیر 1399

خبرنگاران دریاچه گهر دورود ساماندهی می گردد

خرم آباد - خبرنگاران - فرماندار شهرستان دورود گفت: برای ساماندهی دریاچه گهر 500 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

16 تیر 1399

بازدید فرمانده کل ارتش از دانشگاه پدافند هوایی

امیر موسوی فرمانده کل ارتش صبح امروز با حضور سرزده در دانشگاه پدافند هوایی، با تبریک روز معلم به استادان و فرماندهان، از بخش های مختلف این دانشگاه بازدید کرد.

16 تیر 1399

تصویب لایحه در شورای شهر رشت برای ایجاد موزه در ساختمان شهرداری

لایحه ساماندهی، بازسازی، احیا و حفاظت بنای ساختمان های تاریخی شهرداری رشت و ساختمان استانداری سابق به منظور تغییر کاربری به موزه، در شورای شهر رشت تصویب شد.

14 تیر 1399

فرصت یک ماهه دفاتر پیشخوان برای ثبت اطلاعات در سامانه ارزیابی، ساعت کار دفاتر با تصمیم استانداری

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری گفت: دفاتر پیشخوان برای ثبت اطلاعات خود در سامانه ارزیابی یک ماه بیشتر فرصت ندارند چراکه اگر دفاتر اطلاعات خود را در سامانه وارد نکنند رتبه آنها 3 معرفی می شود.

13 تیر 1399

ادامه تنش بین ایالت ها و دولت فدرال آمریکا

فعالان محافظه کار آمریکایی در نامه ای به دادستان کل این کشور، از او خواستند علیه فرمانداران و مقامات محلی ایالتها که مقررات محدودکننده وضع کرده اند، اقامه دعوی کند.

12 تیر 1399

تظاهرات مردم 20 کشور علیه کم کاری دولت برزیل در مقابله با کرونا

به گپزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، مرم برزیل و 20 کشور دیگر در واکنش به اقدامات نامناسب دولت ژائیر بولسوناور رئیس جمهور برزیل، در مقابله با کرونا اقدام به برپائی تظاهرات کردند.

11 تیر 1399

تصرف اراضی ملی را به 1504 گزارش دهید

خبرنگاران/زنجان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طارم گفت: از شهروندان درخواست می گردد تصرف اراضی ملی را به 1504 گزارش دهند.

8 تیر 1399

چین و روسیه از کرونا برای پیشبرد منافع خود در اروپا بهره می برند

وزیر دفاع آمریکا در تازه ترین اتهام زنی خود علیه مسکو و پکن مدعی شد که این دو کشور کوشش می نمایند از شرایط فعلی شیوع کرونا برای پیشبرد منافع خود در اروپا سوء استفاده نمایند.

8 تیر 1399

تحکیم و توسعه مشارکت جامع راهبردی؛ اراده مشترک چین و ایران

به گزارش خبرنگاران، چانگ هوآ، سفیر چین در ایران در یادداشتی که در اختیار خبرنگاران قرار داده به آنالیز روابط میان ایران و چین پرداخته است که در ادامه می آید.

7 تیر 1399

خبرنگاران اعطای تسهیلات بانکی به شرکت های حمل و نقل درون شهری در تبریز

تبریز- خبرنگاران- سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: اعطای تسهیلات بانکی ویژه و بسته های معیشتی به بهره برداران و شرکت های حمل و نقل درون شهری زیر نظارت این شرکت در تبریز شروع شد.

6 تیر 1399

روسیه بر شکست فشار حداکثری آمریکا بر ایران تأکید کرد

به گزارش خبرنگاران، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین امروز سه شنبه با انتشار پیامی توئیتری اظهار داشت: نتیجه سیاست فشار حداکثری آمریکا (بر ایران) چه بوده است؟ کاهش تعهدات برجامی ایران.

5 تیر 1399

حمایت رئیس مجلس پاکستان از لغو تحریم های آمریکا علیه ایران در شرایط کرونا

رئیس مجلس پاکستان گفت: اسلام آباد کاملاً از تاثیر رژیم تحریم های آمریکا علیه کشور برادر ایران در برخورد با کرونا مطلع است و نخست وزیر پاکستان با صدای رسا پیامدهای تحریم های ضدایرانی را برجسته کرد و از آمریکا خواست تا نسبت به لغو این تحریم ها اقدام کند....

1 تیر 1399

پیگیری تمدید معافیت تحصیلی دانشجویان

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: به شرایط خاص ترم حاضر و موضوع معافیت تحصیلی دانشجویان ترم آخر با معاونت وظیفه ناجا برای تمدید معافیت تحصیلی دانشجویان در حال رایزنی هستیم.

29 خرداد 1399

عباس عبدی: ماجرا را صفر و یک نبینید

بخشی از این که به نظر ما متضاد دیده می شود، لزوما چنین نیست. در واقع دولت به مردم تأکید می کند که به سر کار خود بروند و در عین حال می توانند خریدهای خود را به گونه ای متفاوت از گذشته انجام دهند یا رفت وآمدهایشان را مدیریت کنند و به حداقل برسانند یا در صورت...

28 خرداد 1399

برهانی: بحران کرونا درگیری ها در منطقه را کاهش داد

یک کارشناس مسائل بین الملل و منطقه با اشاره به فروکش کردن درگیری ها و اختلافات در منطقه ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: اکنون فرصت خوبی برای طرح ابتکارات آشتی جویانه و برطرف دشمنی و اختلافات برای همواره است.

23 خرداد 1399

تمدید هشدار مسافرتی درآلمان تا انتها خرداد

آلمان هشدارهای مسافرتی خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا تا نیمه ژوئن تمدید کرد.

20 خرداد 1399

سفیر ایران خواهان برطرف محدودیت ورود کالاهای ایرانی به گرجستان شد

سفیر ایران در تفلیس در ملاقات با مدیرکل منطقه ای وزارت خارجه گرجستان، خواهان رسیدگی به محدودیت ایجاد شده برای ورود کالاهای ایرانی به گرجستان و برطرف نگرانی تجار ایرانی شد.

19 خرداد 1399

اجرا طرح 15 سال طول نمی کشد، اگر کرونا بگذارد

در آخرین ساعات بیستم فروردین سال جاری، مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از اصلاح آیین نامه ی هیات امنایی شدن 21 مجموعه ملی موزه ای که در سال 1383 تصویب شده بود، اطلاع داد.

17 خرداد 1399
تعداد: (246)