اخبار سیاسی

استراماچونی باز هم پاسخ ایمیل استقلالی ها را نداد

سرمربی ایتالیایی استقلال در حالی که تا ساعت 24 چهارشنبه فرصت داشت پاسخ ایمیل این باشگاه را بدهد از این کار امتناع کرد.

4 اسفند 1398

اسماعیلی: آتش عدالت دامن قاچاقچیان کالا را خواهد گرفت ، اعلام رای دادگاه شبنم نعمت زاده

سخنگوی قوه قضائیه گفت: مشکل قاچاق کشور ما مرزنشینان نیستند بلکه واردات بی رویه و اقدامات قاچاقچیان است. دولت و نهادهای متولی باید وظایف خود را به درستی انجام دهند.

2 اسفند 1398

مقامات حزب الله بر لزوم تسریع در تشکیل دولت جدید لبنان تأکید کردند

رئیس شورای اجرایی حزب الله و معاون وی اعلام کردند با توجه به شرایط بحرانی فعلی لبنان دولت جدید هر چه سریع تر باید تشکیل گردد و عده ای باید از سنگ اندازی در این جهت دست بردارند.

30 بهمن 1398

توسعه گردشگری صنایع دستی ایران را راهی بازارهای جهانی می نماید

به گزارش خبرنگاران، فریدون الهیاری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با گردشگری پساتحریم، آمادگی هنرمندان صنایع دستی و برنامه ریزی لازم برای این مهم را ضروری دانست و گفت: صنایع دستی و گردشگری از حوزه هایی است که امیدواریم پس از برطرف تحریم...

28 بهمن 1398

استان مرکزی باید به مقصد سفر تبدیل گردد، افزایش پوشش ارتباطی در جاده های استان

خبرنگاران/مرکزی استاندار مرکزی گفت: پوشش مخابرات و ارتباطی در جاده های استان افزایش یافته است.

28 بهمن 1398

تنها دروازه ایران به اروپا بی نصیب از درآمدهای گردشگری ، آثار تاریخی آذربایجان غربی در جهت تخریب

آذربایجان غربی تنها دروازه ایران به اروپاست اما تا به امروز از درآمدهای گردشگری بی نصیب مانده در حالیکه به دلیل برخورداری از حدود 1500 اثر ثبت شده ظرفیت تبدیل به قطب توریسم کشور را نیز دارد که در این گزارش این موضوع واکاوی شده است.

28 بهمن 1398

ترکیه: آن قدر قدرت داریم که برای آمریکا شرط بگذاریم، القاعده را آمریکا تاسیس نموده است

وزیر کشور ترکیه اظهار داشت، کشورش به یک قدرت استراتژیک در منطقه بدل شده تا جایی که بدون هیچ تردیدی شروطش را به آمریکا اعلام می نماید.

26 بهمن 1398

مصوبات هیئت امنای دانشگاه معین کننده میزان شهریه دانشجویان افغانستانی است

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: نرخ شهریه دانشجویان افغانستانی طبق مصوبات هیئت امنای دانشگاه اخذ می گردد و درحال حاضر فشاری روی آن ها نیست.

26 بهمن 1398

وزیر دفاع ترکیه با اشاره به درخواست یاری لیبی؛ ارتش ما آماده است

وزیر دفاع ترکیه با اشاره به درخواست اخیر لیبی از این کشور برای یاری تسلیحاتی و نظامی، خاطرنشان کرد که ارتش ترکیه آماده دفاع از منافع داخلی و خارجی این کشور است.

25 بهمن 1398

دکتر مونسان در جمع خبرنگاران: نوروز 99 هیچ گونه افزایش قیمتی در خدمات گردشگری نداریم، لوگوی سیمرغ در برند ملی گردشگری مختص ایران است

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در نوروز 99 هیچ گونه افزایش قیمتی در خدمات گردشگری نداریم.

24 بهمن 1398

جای خالی مهارت آموزی در اشتغال زایی فارغ التحصیلان

اذعان به نداشتن مهارت، مهم ترین حرف دل دانشجویان، اساتید و مسؤولان درباره فارغ التحصیلان کشور است، به اعتقاد کارشناسان اگر مهارت آموزی در زمان تحصیل افراد در دوره متوسطه شروع و تا انتها دوره دانشجویی ادامه داشته باشد بیکاری فارغ التحصیلان...

24 بهمن 1398

مبادلات استان مرکزی و چین افزایش می یابد

مدیرکل امور مالی و دارایی استان مرکزی گفت: کشورهای چین، انگلستان و افغانستان خواستار افزایش میزان مناسبات مالی با استان مرکزی هستند و در این میان چینی ها خواستار دریافت بیشترین سهم هستند.

22 بهمن 1398

توریسم مسئولانه راهکاری برای توسعه پایدار گردشگری

کاربرد عبارتتوریسم مسئولانه در ادبیات موضوعی گردشگری، نخستین بار در دهه نود قرن بیستم و در گزارش اسمیت در مورد سمینار جهانی گردشگری در زمینه توریسم جایگزین که در الجزایر برگزار شده بود، صورت گرفت. در این سمینار 40 محقق و پژوهشگر گردشگری از 13 کشور مختلف...

21 بهمن 1398

ملاقات هیئت نظامی ایران با رئیس مجلس عمان

هیئت عالی رتبه نظامی جمهوری اسلامی ایران با رئیس مجلس شورای ملی عمان و رئیس کمیسیون امنیتی و نظامی مجلس عمان ملاقات و گفت وگو کرد.

19 بهمن 1398

درخصوص موضوع گردشگران چینی، تابع پروتکل وزارت بهداشت هستیم

در پی شیوع ویروس کرونا در کشور چین، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: در مورد موضوع ورود گردشگران چینی به کشور، تابع پروتکل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستیم.

18 بهمن 1398

آمار، بالاترین هزینه نظامی کشور های اروپایی برای سال 2018

فرانسه با 63.7 میلیارد دلار هزینه نظامی رتبه نخست را از این حیث در بین کشور های اروپایی در سال 2018 دارا است.

18 بهمن 1398

الاخبار ، حکم اعدام پرویز مشرف؛ آخر خط برای مرد اول آمریکا در پاکستان

یک روزنامه لبنانی در واکنش به صدور حکم اعدام پرویز مشرف رئیس جمهور اسبق پاکستان نوشت، این حکم خاتمه مرد اول آمریکا در پاکستان است.

16 بهمن 1398

طرح آمایش سرزمین تبدیل به یک مطالبه اجتماعی گردد، کلنگ زنی 21 پروژه در مناطق مختلف کشور

خبرنگاران/کردستان وزیر نیرو با اشاره به اینکه طرح توسعه استان ها تهیه شده است، خاطرنشان کرد: در این راستا طرح آمایش سرزمین باید تبدیل به یک مطالبه اجتماعی گردد و بنا داریم از طرح های موجودی که در استان ها تهیه شده استفاده کنیم و طرح آمایش آب را محور قرار...

14 بهمن 1398

زمان نمایشگاه گردشگری ایران تغییر کرد

زمان برپایی نمایشگاه بین المللی گردشگری ایران تغییر کرد. با آن که این نمایشگاه در تقویم سازمان جهانی جهانگردی ثبت شده اما تاریخ برگزاری آن پس از یک دهه جابه جا شد، آن هم در شرایطی که کمتر از دو ماه تا برپایی آن باقی مانده بود.

10 بهمن 1398

اعطای مجوز بند ب به مراکز درمانی استان کرمان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: مراکز درمانی واجد شرایط استان کرمان می توانند در راستای جذب گردشگران سلامت اقدام به راه اندازی دفاتر خدمات مسافرتی (بند ب) نمایند.

7 بهمن 1398
تعداد: (176)