مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring) در بازسازی و ساخت خانه

به گزارش مجله عکسفا، اگر مکان آن کافی شاپ، اجاره ای باشد صاحبان آن می توانند در صورت جابجایی محل کافی شاپ، به راحتی پارکت لمینت ها را از جا در آورده و به محل تازه برای نصب ببرند. خوشبختانه این کار را می توان بارها انجام داد بدون اینکه هیچ آسیبی به تایل های پارکت لیمنت وارد گردد.

مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring) در بازسازی و ساخت خانه

کافی شاپ ها و کافه ها تقریبا جزء مراکز هستند که زیبایی و آرامش بخش بودن محیط می تواند تاثیربسزایی در افراد و به ویژه جذب مخاطب گردد. استفاده از دکوراسیون درجه یک چوبی و فضاسازی چنین مکان هایی، می تواند محیط را برای جذب هر چه بیشتر جوانان که می خواهند ساعتی اوقات خود را در آنجا بگذرانند و از نوشیدن انواع نوشیدنی ها در چنین محیط های فرهنگی لذت ببرند، کاملا آماده کند.

پارکت و لمینیت یکی از راه ها برای داشتن کف منزل بسیار زیبا در بازسازی آپارتمان و خانه است. نصب یک کفپوش تازه بر روی زمین می تواند در منزل شما تغییرات چشم گیری را ایجاد نماید. گاهی با نصب یک پارکت لمینت ساده آنچنان فضای خانه خود را تغییر میدهد که حتی فضا قابل تشخیص نیست. بنابراین اگر تصمیم به تغییراتی در منزل خود دارید کمی از سرمایه خود را صرف تغییر نمای کف کنید.

باید توجه داشت که قبل از نصب پارکت لمینت باید از سطح کف زمین مراقبت کرد. این کف پوش ها تا زمانی که سطح زمین تمیز و صاف و خشک باشد قابل نصب بر روی هر نوع از کف و زمین خواهد بود. پس از طی این مراحل نوبت به نصب پارکت ها می رسد. مراحل نصب به این صوررت خواهد بود که پس از تمیز کردن و صاف کردن کف باید یک لایه نازک از پلی اتیلن انعطاف پذیر بر روی کف نصب گردد. این لایه نفوذ ناپذیر نقش عایق را برای جلوگیری از نفوذ آب ایفا می نماید. سپس این لایه را در زیر پارکت شناور شبیه به یک عایق صوتی نصب می کنیم.

منبع مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring) در بازسازی و ساخت خانه

انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1794

به "مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring) در بازسازی و ساخت خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: استفاده از پارکت لمینت (Laminate Flooring) در بازسازی و ساخت خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید