معماری و عمران

ادامه پالایش ثبت نامی های طرح اقدام ملی مسکن

مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن گفت: ارسال پیامک به پذیرفته شدگان غیرقطعی مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن طی روزهای آینده انجام می گردد.

7 اسفند 1398

استان مرکزی باید به مقصد سفر تبدیل گردد، افزایش پوشش ارتباطی در جاده های استان

خبرنگاران/مرکزی استاندار مرکزی گفت: پوشش مخابرات و ارتباطی در جاده های استان افزایش یافته است.

28 بهمن 1398

مبادلات استان مرکزی و چین افزایش می یابد

مدیرکل امور مالی و دارایی استان مرکزی گفت: کشورهای چین، انگلستان و افغانستان خواستار افزایش میزان مناسبات مالی با استان مرکزی هستند و در این میان چینی ها خواستار دریافت بیشترین سهم هستند.

22 بهمن 1398

آموزش رنگ آمیزی دیوار بتنی

رنگ آمیزی دیوار بتنی می تواند نمای زیبایی به آن بخشیده و آن را با سایر المان های به کار رفته تلفیق کند. در هنگام رنگ آمیزی دیوار بتنی رعایت یک سری نکات الزامی می باشد. برای مثال از جمله نکاتی که در هنگام رنگ آمیزی دیوارهای بتنی باید به یاد داشته باشید،...

6 بهمن 1398

10 فیلم ترسناک خیلی خوب این سال ها که احتمالاً ندیده اید

مجله دیجی کالا - پوریا شجاعی: هالووین را به تازگی پشت سر گذاشتیم. پیدا کردن فیلمی ترسناک که برای دیدن در این شب ها مناسب باشد سخت تر و سخت تر شده.

27 دی 1398

دستورالعمل تعداد واحد های درسی دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ابلاغ شد

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد دستورالعمل تعداد واحد های درسی دوره دکتری تخصصی Ph.D را به رؤسای استان ها، واحد های آموزشی عمومی و مهارتی ابلاغ کرد.

16 دی 1398

نکات تخریب دیوار منزل و ترمیم سقف

خراب کردن و ترمیم دیوار و سقف خانه شامل اصول مهندسی و مهمی می باشد که در حین انجام آن باید رعایت کنید .

14 دی 1398

بازسازی آپارتمانی ساخته شده در دهه 50 میلادی

خانه ای در طبقه آخر یک آپارتمان در سائوپائولو، برزیل، که به شیوه متداول ساختمان های دهه 1950 ساخته شده بود، به یک بازسازی عمده نیازداشت تا مناسب زندگی ای به سبک امروزه گردد.این آپارتمان متعلق به مرد جوانی بود که چندین روز از هفته در خانه اش مشغول به کار...

12 دی 1398

چند نکته درباره منظر فرهنگی اورامان و مرمت تخت جمشید

همکاری مشترک در زمینه حفاظت و مرمت هیات ایران و ایتالیا و شناسایی مناطق باستانی منظر فرهنگی روستای اورامانات توسط مدیران پایگاه های تخت جمشید و اورامان مورد آنالیز واقع شد.

27 آذر 1398

جاهای دیدنی عمان

در این مقاله تصمیم گرفتیم تا شما کاربران عزیز را با جاهای دیدنی عمان آشنا کنیم پس اگر قصد خرید تور عمان یا تور مسقط عمان را دارید تا آخر این مقاله با مجله گردشگری و سفر خبرنگاران همراه باشید

24 آذر 1398

10 بنای تاریخی تایباد به مرمت احتیاج دارد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تایباد گفت: 10 بنای تاریخی این شهرستان در دو بخش مرکزی و میان ولایت نیازمند مرمت و بازسازی است.

14 آذر 1398