مقاله: سفرتان را با جشنواره های تورنتو تنظیم کنید

به گزارش مجله عکسفا، نمایشگاه ملی کانادا از سال 1879 هر سال برگزار می گردد و در آن نوآوری ها و استعدادهای مردم کانادا به نمایش در می آید. این نمایشگاه در مدت 18 روز قبل از روز کارگر (روزی که بچه ها به مدرسه برمی گردند) انجام می گردد و بیش از یک قرن است که بچه ها این نمایشگاه را نشانه ای برای آغاز دوباره مدرسه ها می دانند. بیشتر تمرکز این نمایشگاه بر روی غذاهای مختلف است اما غرفه هایی هم هستند که در ان ها اختراع ها و بیزنس های محلی نمایش داده می گردد.

مقاله: سفرتان را با جشنواره های تورنتو تنظیم کنید

در تورنتو حتی در روزهای سرد سال هم تفریحات زیادی را می توانید انجام دهید. نمایشگاه زمستانه رویال هر سال در اوایل نوامبر (آبان) برگزار می گردد و در آن مردم به علت بهترین چارپایان و محصولات کشاورزی کشورشان جشن می گیرند.

با اینکه لومیناتو جشنواره ای نو است اما از زمان آغاز آن در سال 2007 افراد زیادی در آن شرکت می نمایند. این جشنواره در واقع فستیوالی هنری و فرهنگی است و در آن چیزهایی مثل موزیک، تئاتر و … اجرا می گردد و مردم را تشویق می نماید که از خانه بیرون بیایند و از چیزهای نو و ناآشنا لذت ببرند. سال های گذشته این جشنواره از 12 تا 25 ژوئن برگزار می شده است.

کاریبانا جشنوره ای سالانه است که در آن جشن های کارائیبی برگزار می گردد. اگر سال جاری برای شرکت در این جشنواره از سوم تا هفتم آگوست به تورنتو بروید عاشق فرهنگ، موزیک و غذاهای کارائیبی می شوید. برترین قسمت این جشنواره، وقتی است که همه مردم لباس های زرق و برق دار می پوشیدند و برای نمایش آن به خیابان ها می آیند، بعد از این بخش، این کارناوال شادی تا حوالی غروب ادامه پیدا می نماید. کاریبانا بزرگترین جشنواره فرهنگی در شمال آمریکا است.

منبع مقاله: سفرتان را با جشنواره های تورنتو تنظیم کنید

انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1833

به "مقاله: سفرتان را با جشنواره های تورنتو تنظیم کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سفرتان را با جشنواره های تورنتو تنظیم کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید