مقاله: کشتی های کروز Kawarthas کانادا

به گزارش مجله عکسفا، این جهت 386 کیلومتری آبراه Trent-Severn با دریاچه ها، رودخانه های زیبا در یک تاریخ 87 ساله همراه با حمل و نقل آب صنایع الوار چوبی محلی و همسایه های اطراف ایجاد شده است. سفرهای دریایی Quinte در یک جهت 370 کیلومتری از آبراه Trent-Severn، خلیج Quinte و رودخانه سنت لارنس / 1000 Islands عبور می نماید.

مقاله: کشتی های کروز Kawarthas کانادا

سفرهای دریایی Kawartha تنوع مهندسی بیشتری از جمله Peterborough Lift Lock، Kirkfield Lift Lock و راه آهن دریایی Big Chute را به نمایش می گذارد. همه مهمانان می توانند پنج روز در سفر دریایی لذت ببرند.

Liftlock و The Riverboat Cruises انواع گزینه های مختلف برای سفر دریایی را به شما ارائه می دهند. با گروه تور خود از یک سفر دریایی در بعد از ظهر به صرف ناهار لذت ببرید یا عصرانه میل کنید. آبراه زیبای Trent Severn را در The Island Princess تماشا کنید. زیبایی باورنکردنی این منطقه دور افتاده Kawarthas را کشف کنید و لذت ببرید.

به تور قایقرانی Voyageur در Peterborough Lift lock بروید. هنگامی که با آرامش در آبراه Trent Severn که در سال 1833 ساخت آن آغاز شد و در سال 1920 در بندر Severn ساخت آن به انتها رسید، به راحتی میگردید، داستانهای مربوط به مبارزات Voyageurs را که مجبور بودند Canoe و کالاهای سنگین را به وسیله زمین ناهموار حمل نمایند، بشنوید.

منبع مقاله: کشتی های کروز Kawarthas کانادا

انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1550

به "مقاله: کشتی های کروز Kawarthas کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کشتی های کروز Kawarthas کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید