نصب تابلوی افتخار سیف پور،توکلی و رضایی بر سردر منزل آنها

به گزارش مجله عکسفا، تابلوی افتخار محمد ابراهیم سیف پور، حسین توکلی و قاسم رضایی بر سردرمنزل آنها نصب شد.

نصب تابلوی افتخار سیف پور،توکلی و رضایی بر سردر منزل آنها

جهت دریافت خدمات طرح آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش مجله عکسفا، در ادامه نصب تابلوی افتخار آفرینان المپیکی کشورمان بر سر در منزل آنها صبح امروز با حضور مشاوران، مدیران و نمایندگان کمیته ملی المپیک، مسئولین و نمایندگان ورزشی اداره کل استان، فرمانداری و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان استان مازندران تابلوی افتخار محمد ابراهیم سیف پور، حسین توکلی و قاسم رضایی بر سردرمنزل آنها نصب شد.

بنا بر دستور رئیس کمیته ملی المپیک و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ المپین های افتخار آفرین ایران مراسم نصب تابلوی افتخار 6 تن از المپین های ورزش کشورمان با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک و مسئولین ورزشی و کشوری استان در شهرهای مختلف مازندران بر سردر منزل آن ها نصب می گردد.

به همین دلیل صبح امروز با حضور بهداد سلیمی، مشاور رئیس کمیته ملی المپیک و مسئول امور المپین ها، شاملی معاون قهرمانی اداره کل استان، امام آدینه و جمعی از مسئولین و نمایندگان فرمانداری، هیئت های کشتی و وزنه برداری ، پیشکسوتان، قهرمانان و نمایندگان ورزش و جوانان با حضور در شهرستان های نوشهر، محمود آباد و آمل به ترتیب در منزل محمد ابراهیم سیف پور دارنده مدال برنز کشتی المپیک 1960 رم، حسین توکلی دارنده مدال طلای وزنه برداری المپیک 2000 سیدنی و قاسم رضایی دارنده مدال طلای کشتی در المپیک 2012 لندن و برنز 2016 ریو پلاک افتخار و معرفی این عزیزان بر سر در منزل آنها نصب و با اهدا لوح و هدایایی از زحمات ارزنده آنها در به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان تجلیل به عمل آمد.

همچنین در ادامه تا عصر امروز در شهرهای قائم شهر و جویبار تابلوی افتخار بهداد سلیمی،کمیل قاسمی و حسن یزدانی نیز بر سر در منزل آنها نصب خواهد شد.

پیش از این با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک تابلوی افتخار علی میرزایی، عسکری محمدیان، امام علی حبیبی، محمد مهدی یعقوبی و ابراهیم جوادی بر سر در منزل آنها در شهر های مختلف کشور نصب شده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 961

به "نصب تابلوی افتخار سیف پور،توکلی و رضایی بر سردر منزل آنها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب تابلوی افتخار سیف پور،توکلی و رضایی بر سردر منزل آنها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید