نینتندو ساخت Metroid Prime 4 را از ابتدا آغاز می نماید

به گزارش مجله عکسفا، شرکت نینتندو خبر از تغییری بزرگ در ساخت قسمت چهارم مجموعه متروید پرایم (Metroid Prime) داده است. طبق خبری که نینتندو دیروز اظهار داشت، مراحل ساخت بازی Metroid Prime 4 از سر گرفته شده اند.

نینتندو ساخت Metroid Prime 4 را از ابتدا آغاز می نماید

رونمایی از بازی Metroid Prime 4 به نمایشگاه E3 سال 2017 بازمی گردد. شرکت نینتندو در قالب برنامه دایرکت خود، با نمایش یک تیزر بسیار کوتاه از آغاز ساخت این بازی گفته بود. در طول یکی دو سال گذشته، درباره وضعیت ساخت بازی فقط شایعه هایی شنیده بودیم. گفته شده بود که ساخت بازی به یکی از استودیوهای باندای نامکو سپرده شده است.

نینتندو دیروز در قالب یک ویدیو گفت که کیفیت بازی ساخته شده آن ها را راضی ننموده است و مراحل ساخت بازی هم خوب پیش نمی رفته اند، در نتیجه تصمیم گرفته اند خودشان ساخت Metroid Prime 4 را به دست بگیرند؛ طوری که مراحل ساخت بازی قرار است کاملا از ابتدا آغاز گردد.

شین یا تاکاهاشی، از مدیران نینتندو، در ویدیوی منتشر شده می گوید: وضعیت فعلی توسعه بازی، استانداردهای مورد احتیاج ما از دنباله ای برای متروید پرایم را در خود نداشت. ما همواره به دنبال بالاترین کیفیت در بازی های مان هستیم و به هنگام توسعه یک بازی، روزانه خودمان را با این چالش روبرو می کنیم تا مطمئن شویم کیفیت یک بازی حفظ می گردد.

نسخه ای که از متروید پرایم 4 ساخته شده بود، کیفیت بالایی که نینتندو به دنبال آن است را در خود نداشته است. تاکاهاشی ادامه می دهد: تصمیم گرفته ایم تا یک بازنگری بر توسعه بازی داشته باشیم و روند آن را تغییر دهیم. مشخصا، از کنسو تانابه، تهیه کننده بازی، درخواست نموده ایم تا با همکاری استودیوی اصلی سازنده مجموعه متروید پرایم توسعه آن را از سر بگیرد. ساخت بازی در Retro Studios در امریکا از ابتدا دوباره آغاز خواهد شد.

شرکت Retro Studios وظیفه ساخت سه گانه اصلی متروید پرایم را برعهده داشته است. مجموعه بازی های متروید پرایم در سبک اکشن اول شخص و برای کنسول نینتندو گیم کیوب و وی ساخته شده بودند. این بازی ها با طراحی شگفت انگیز مراحل خود و مکانیک ها و سیستم هایی کاملا جدید، توانستند جدا از دیگر مجموعه های اکشن اول شخص، روندی تازه از این سبک را به نمایش بگذارند. به سادگی می توانیم بگوییم که متروید پرایم، مجموعه ای از بازی هایی در سبک مترویدوانیا است که با زاویه دید اول شخص بازی می گردد.

نینتندو در ویدیوی منتشر شده در عین عذرخواهی از هواداران، گفته است که این تصمیم به سختی گرفته شده و زمان عرضه Metroid Prime 4 در نتیجه آن به عقب خواهد افتاد. با این حال، بدون شک تمرکز روی کیفیت بازی، برای هواداران این مجموعه اهمیت بالاتری دارد و حرکت نینتندو هم در بیان صادقانه وضعیت ساخت بازی، تحسین برانگیز است.

پیش بینی می کنیم نینتندو فعلا سه گانه متروید پرایم را برای نینتندو سوییچ بازسازی و عرضه کند.

پیام منتشر شده از سوی نینتندو را در ادامه برای تان قرار داده ایم.

منبع: نینتندو

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 70

به "نینتندو ساخت Metroid Prime 4 را از ابتدا آغاز می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نینتندو ساخت Metroid Prime 4 را از ابتدا آغاز می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید