یک ریال از اعتبارات استان بوشهر برگشت نخورده است

به گزارش مجله عکسفا، مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار بوشهر عصر شنبه در سرانجام بازدید از پروژه های عمرانی و گردشگری شهرستان جم با تاکید بر لزوم اهتمام مسئولان در تکمیل پروژه های عمرانی بویژه پروژه های حوزه آب گفت: هدف ما از این بازدیدها، تحرک پروژه ها به ویژه پروژه های حوزه آب است تا با تکمیل پروژه ها، شاهد رضایت مندی مردم باشیم.

یک ریال از اعتبارات استان بوشهر برگشت نخورده است

وی اضافه کرد: در بازدیدهای امروز، از پروژه های عمران شهری و روستایی، راهسازی، برقرسانی، گردشگری، آبرسانی، ورزشی، منابع طبیعی و ....بازدید کردیم و مجریان پروژه ها، توضیحات لازم در مورد پیشرفت فیزیکی پروژه ها را ارائه کردند و ضمن آنالیز مسائل و موانع پیش رو، دستورات لازم برای تسریع در تکمیل پروژه ها صادر شد.

ستوده یادآور شد: از همه توان و ظرفیت موجود برای تامین اعتبارات مورد احتیاج پروژه ها، بهره می بریم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه یک ریال از اعتبارات استان بوشهر برگشت نخورده است خاطر نشان کرد: علاوه براین که یک ریال از اعتباراتی که به استان تخصیص یافته، برگشت نخورده بلکه با وضعیت اقتصادی کنونی کشور، جذب اعتبارات با چانه زنی استاندار، بی نظیر و قابل توجه بوده است.

وی ابراز داشت: البته با نظر خانم الماسی نماینده شهرستانهای جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی موافق هستم، زیرا نفت برای تکمیل و اتمام پروژه هایش باید تخصیص های بیشتری بدهد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر ضمن تشکر از زحمات و پیگیریهای مجدانه خانم دکتر الماسی بابت حرکت موثر در مسیر توسعه استان گفت: همه باید کوشش کنیم با همگرایی و اراده جمعی این اعتبارات را که مورد احتیاج است از نفت بگیریم و پروژه ها را تکمیل کنیم.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با همراهی نماینده شهرستانهای جنوب استان بوشهر در مجلس، فرماندار جم، مدیران کل دفاتر شهری و روستایی و دفتر فنی استانداری و مدیران کل میراث فرهنگی و گردشگری، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، آبفا، آبفار و منابع طبیعی از پروژه های عمرانی و گردشگری شهرستان جم بازدید کردند.

پروژه راهسازی باغان به سرچشمه، پروژه راهسازی مسیر سرچشمه به ریز، مسیر ریز به دژگاه و پروژه مجتمع فرهنگی هنری ریز از جمله پروژه هایی بود که مورد بازدید نهاده شد.

پروژه های عمران شهری شهرهای انارستان، ریز و جم نیز از دیگر پروژه هایی بود که مورد بازدید نهاده شد.

بازدید از 2 مخزن در دست احداث انارستان و ریز ، همچنین بازدید از روند آماده سازی روستاهای هدف گردشگرب کوچهر ، تنگمان جمال آباد و بیدبلند و صحبت با دهیاران و اعضای شورای این روستاها نیز از دیگر برنامه های معاون عمرانی استاندار بوشهر و همراهان بود.

معاون عمرانی استاندار بوشهر همچنین دقایقی در استادیوم تختی جم حاضر شد و دیدار تیم های پارس جنوبی جم و تراکتورسازی را در کنار تماشاگران مشاهده کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 34

به "یک ریال از اعتبارات استان بوشهر برگشت نخورده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ریال از اعتبارات استان بوشهر برگشت نخورده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید