آرمات: اردوهای آماده سازی تیم نوجوانان از بهمن ماه آغاز می شود

به گزارش مجله عکسفا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، مسعود آرمات درباره برنامه های تیم والیبال نوجوانان پسر ایران گفت: دی ماه سال جاری، برنامه شناسایی استعدادها برای دعوت به اردوهای انتخابی تیم نوجوانان انجام خواهد شد.

آرمات: اردوهای آماده سازی تیم نوجوانان از بهمن ماه آغاز می شود

وی با بیان اینکه در نخستین مرحله، فراخوان جذب بازیکنان با شرایط مدنظر اعلام شده است و هیأت های استانی می توانند بازیکنان مستعد خود را به کادر فنی معرفی کنند، شرح داد: فاز نخست شناسایی و گزینش نفرات واجد شرایط برای دعوت به اردوی آماده سازی تیم نوجوانان پسر شروع شده است و هیأت ها تا 15 دی ماه فرصت دارند بازیکنان دارای شرایط مشخص شده را معرفی کنند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران، برگزاری لیگ برتر نوجوانان را دومین مرحله شناسایی بازیکنان برای دعوت به اردو دانست و گفت: این رقابت ها زیر نظر کادر فنی تیم نوجوانان برگزار خواهد شد و بازیکنان برتر به اردوی انتخابی و آماده سازی دعوت می شوند.

آرمات شناسایی استعدادها را از برنامه های مهم برای آماده سازی این تیم دانست و گفت: بر اساس برنامه تنظیم شده، کشور را به 10 منطقه تقسیم کردیم و برای شناسایی بازیکنان مستعد، به این مناطق سفر خواهیم کرد تا با همکاری مربیان بومی رده های سنی پایه و هیأت های استانی، تلاش کنیم که از همه استعدادهای موجود تست بگیریم تا در غربال گری نهایی، بهترین ها را به اردوهای آماده سازی دعوت کنیم. وی تاکید کرد: هدف فدراسیون والیبال هم این است که هیچ بازیکن مستعدی از فهرست اولیه انتخابی، حذف نشود. به همین دلیل اگر بازیکن مستعدی از نگاه کادر فنی جا ماند، هیأت ها در مرحله سوم برنامه باید آنان را معرفی کنند.

وی درباره زمان شروع اردوهای انتخابی و آماده سازی تیم والیبال نوجوانان گفت: بر اساس برنامه های تدوین شده، اردوها از بهمن ماه شروع می شود و هر 10 روز، یک مرحله اردو داریم. بنابراین تا پایان سال، حداقل پنج مرحله اردو خواهیم داشت. آرمات درباره اعضای کادر فنی تیم والیبال نوجوانان گفت: این افراد تقریباً مشخص شده اند و منتظر صدور احکام آنان هستیم تا به صورت رسمی معرفی شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1369

به "آرمات: اردوهای آماده سازی تیم نوجوانان از بهمن ماه آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرمات: اردوهای آماده سازی تیم نوجوانان از بهمن ماه آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید