شروع آزمون های پایه نهم و دوازدهم بعد از عید فطر ، احتمال تجدید نظر در زمان برگزاری امتحانات

به گزارش مجله عکسفا، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصمیم این وزارتخانه برای برگزاری حضوری امتحانات پایه های نهم و دوازدهم اظهار کرد: هر اقدامی حتما با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا خواهد بود. اگر شرایط و فضای سلامت جامعه خوب باشد امتحانات را برگزار می کنیم.

شروع آزمون های پایه نهم و دوازدهم بعد از عید فطر ، احتمال تجدید نظر در زمان برگزاری امتحانات

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، محسن حاجی میرزایی در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری حضوری امتحانات پایه های نهم و دوازدهم اظهار کرد: هر اقدامی حتما با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا خواهد بود.

وی اضافه نمود: اگر زمانی که می خواهیم آزمون را برگزار کنیم شرایط شیوع کرونا و مدیریت فضای سلامت جامعه خوب باشد و ما بتوانیم با رعایت دستورالعمل ها امتحانات را برگزار کنیم این کار را می کنیم، اما اگر زمانی کرونا شدت یابد که امیدواریم این اتفاق نیفتد، ممکن است در زمان برگزاری امتحانات تجدید نظر کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون برنامه ما این است که بعد از عید سعید فطر آزمون ها در همه پایه های تحصیلی شروع گردد و امیدواریم تا قبل از 28 خرداد که روز برگزاری انتخابات است به انجام رسیده باشد گفت:، اما اگر به مسئله ای بر بخوریم و مسئولان بهداشتی محدودیت هایی را اعمال نمایند، متناسب با محدودیت ها در این تصمیمات تجدید نظر می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1588

به "شروع آزمون های پایه نهم و دوازدهم بعد از عید فطر ، احتمال تجدید نظر در زمان برگزاری امتحانات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع آزمون های پایه نهم و دوازدهم بعد از عید فطر ، احتمال تجدید نظر در زمان برگزاری امتحانات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید