استقلال و پرسپولیس هنوز محروم هستند ، قانون برای خارجی ها سرجایش است

به گزارش مجله عکسفا، مسئول کمیته نقل و انتقلات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: قانون منع خرید بازیکن و مربی خارجی هنوز سر جایش است و تا انتها فصل در نظر گرفته شده است.

استقلال و پرسپولیس هنوز محروم هستند ، قانون برای خارجی ها سرجایش است

به گزارش خبرنگاران از مهر، فریبرز محمودزاده در خصوص محرومیت باشگاه های ایران از جابجایی با رای فیفا، گفت: پنجره جابجایی استقلال و پرسپولیس همچنان بسته است. تا این لحظه مکاتبه ای برای باز شدن این پنجره انجام نشده است.

وی اضافه نمود: باشگاه ها پیگیر هستند. به محض حل پرونده بین المللی، فیفا مکاتبه لازم را با باشگاه و فدراسیون انجام می دهد و پنجره بلافاصله باز می شود. پنجره فولاد هم در بحث محمد بلبلی بسته است. فولاد هم پیگیر است تا مشکلش حل شود. بقیه تیم ها مسئله ای ندارند.

مسئول کمیته جابجایی سازمان لیگ یادآور شد: تیم های ما در لیگ دسته یک همچنین مشکلاتی دارند. می دانیم قانون منع خرید بازیکن و مربی خارجی کامل نیست ولی آنقدر پرونده بین المللی داریم که هرچه می گذرد می بینیم اثراتش باقی است.

وی درباره احتمال لغو این قانون هم گفت: تا این لحظه، این قانون سر جای خودش است و این قانون برای کل فصل در نظر گرفته شده است. نه فدراسیون، نه رسانه ها و نه وزارت ورزش مقابل باشگاه ها نیستیم. باشگاه ها با اشتباه خودشان مرتکب وضع این قانون شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1471

به "استقلال و پرسپولیس هنوز محروم هستند ، قانون برای خارجی ها سرجایش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و پرسپولیس هنوز محروم هستند ، قانون برای خارجی ها سرجایش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید