تصمیم وزیر ورزش به ضرر پرسپولیس است؟

به گزارش مجله عکسفا، خبرنگاران: پرسپولیس تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا این روز ها اردوی آماده سازی اش را از سر گرفته تا با آمادگی بیشتری به مصاف نماینده پرقدرت عربستان برود. البته برگزاری اردوی سرخ پوشان در شرایطی شکل گرفته که این تیم معضلات خاص خودش را دارد که عمده این مسائل مربوط به شرایط نه چندان مساعد اقتصادی است.

تصمیم وزیر ورزش به ضرر پرسپولیس است؟

به گزارش خبرنگاران، البته پرسپولیس در سطح مدیریتی هم با یک سردرگمی خاصی روبرو شده است؛ در حالی که وزارت ورزش خیلی سریع تکلیف مدیریت باشگاه استقلال را معین نموده، برای پرسپولیس تصمیم معینی نگرفته و فعلا این باشگاه بعد از استعفای مدیرعاملش با سرپرست اداره می گردد. این مورد حالا با تفسیر دوگانه ای روبرو شده است؛ عده ای تصمیم وزیر ورزش مبنی بر عدم مشخص مدیرعامل نو را به ضرر پرسپولیس و عده ای دیگر این مورد را به نفع این تیم نفسیر می نمایند.

نظر گروه اول این است که با سرپرست نمی گردد کار ها را به درستی پیش برد و به اسم مثال اسپانسر ها منتظر مشخص تکلیف نهایی شرایط مدیریتی در این باشگاه هستند. پس تعلل در این زمینه به معنی از دست رفتن فرصت است. گروه موافق نظر ورزش ورزش، اما بر این عقیده هستند که با توجه به پیش رو بودن ملاقات های یک چهارم و شاید نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس، وزارت قصد بر هم زدن آرامش نسبی این باشگاه را ندارد و اعمال تغییرات را به بعد از برگزاری بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا موکول نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مهر 1400 بروزرسانی: 16 مهر 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1788

به "تصمیم وزیر ورزش به ضرر پرسپولیس است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم وزیر ورزش به ضرر پرسپولیس است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید