نکیسا: پرسپولیسی ها هنوز به هماهنگی لازم نرسیده اند، بازی سروش را دوست دارم

به گزارش مجله عکسفا، پیشکسوت پرسپولیس می گوید سال جاری هم پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.

نکیسا: پرسپولیسی ها هنوز به هماهنگی لازم نرسیده اند، بازی سروش را دوست دارم

نیما نکیسا، دروازه بان پیشین پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگاران، درباره پیروزی شاگردان برانکو مقابل استقلال خوزستان در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: این بازی پرسپولیس نشأت گرفته از طرفداران بود. چون اتفاقات بازی قبلی این تیم برابر فولاد و شکست پرسپولیس برابر این تیم، موجب شده بود تا این بازی از حساسیت و استرس خاصی برخوردار باشد. باید به تیم استقلال خوزستان تبریک بگویم. آن ها خیلی جنگنده ظاهر شدند. فوتبال ناپاک بازی نکردند و یک بازی جوانمردانه به نمایش گذاشتند و پرسپولیس را در این بازی اذیت کردند. امیدوارم که شرایط این تیم در هفته های آینده بهتر گردد.

او ادامه داد: پرسپولیس هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است. با آغاز نیم فصل دوم، شرایط بدنی بازیکنان در شرایط آرمانی قرار ندارد. امیدواریم که در هفته های آینده وضعیت پرسپولیس در شرایط مناسب تری قرار گیرد.

این بازیکن پیشین پرسپولیس در ادامه اظهار کرد: تیم خوب، تیمی است که در شرایط افت بتواند نتیجه لازم را به دست آورد. تیمی که شخصیت قهرمانی به خود بگیرد، در زمان افت هم می تواند نتیجه گیری کند. استقلال و پرسپولیس، تیم هایی هستند که همواره در ایران و آسیا مطرح بودند و شخصیت قهرمانی را دارند.

نکیسا در خصوص بازیکنان جدیدی که به پرسپولیس اضافه شدند اضافه نمود: آن ها احتیاج به زمان دارند. من بازی سروش رفیعی را دوست دارم. مهدی ترابی هم بازیکن خوبی است. او در نیم فصل اول خوب بود و برای اینکه توانایی هایش را در نیم فصل دوم با پرسپولیس ثابت کند، احتیاج به وقت دارد تا به این مهم دست پیدا کند.

نیما نکیسا در خاتمه گفت: در هفته های آینده شرایط پرسپولیس بهتر خواهد شد. رقیب اصلی پرسپولیس خودش است. خیلی از تیم ها توان ماندن در این صندلی را ندارند و لحظه ای به خود می آیی و می بینی که با بالای جدول بسیار فاصله داری. اما برانکو مربی باهوشی است و از شرایط فوتبال ایران مطلع است. به نظر من سال جاری هم پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 83

به "نکیسا: پرسپولیسی ها هنوز به هماهنگی لازم نرسیده اند، بازی سروش را دوست دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکیسا: پرسپولیسی ها هنوز به هماهنگی لازم نرسیده اند، بازی سروش را دوست دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید