امکان سفارش آنلاین خودروی حمل بار، ردیابی کالا و جلوگیری از قاچاق

به گزارش مجله عکسفا، حامد تاجدی، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در حوزه فراوری نرم افزار و از محققان ایرانی بازگشته به کشور از تورنتو کانادا به خبرنگاران گفت: در این شرکت دانش بنیان پیروز شدیم نرم افزاری طراحی کنیم که به واسطه آن دو سمت بازار را به هم متصل کنیم.

امکان سفارش آنلاین خودروی حمل بار، ردیابی کالا و جلوگیری از قاچاق

وی با بیان اینکه این بازارها کارخانه ها و صاحبان بار در یک طرف و طرف دیگر راننده های خودرو های سنگین هستند، اعلام کرد: اینها رانندگان خودروهای سنگین بین شهری از جمله خودروهایی مانند خاور، تریلر، کامیون و ... هستند.

به گفته تاجدی، به واسطه این نرم افزار، می توان همانند نرم افزاری که اکنون در تهران و بعضی شهرستان ها برای مسیرهای درون شهری مسافران به کار گرفته می گردد، بار بیش از 4 تن را حمل کرد.

این محقق خاطر نشان کرد: در صورت درخواست آنلاین یک کارخانه (صاحب بار) خودروی مورد نظر به مبدا فرستاده می گردد؛ تمامی مشخصات راننده و خودروی سنگین بعد از تایید شرکت، به متقاضی ارسال می گردد.

وی ادامه داد: همچنین قیمت حمل کالا نیز به مشتری ارسال می گردد.

تاجدی با بیان اینکه این نرم افزار سرویس رد یابی دارد، گفت: در طول مدت جابجایی بار می توان از روی نرم افزار تشخیص داد که خودرو کجاست؛ بدین صورت از قاچاق و بسیاری تخلفات جلوگیری خواهد شد و مشتری از وضعیت بار خود آگاه است.

وی با تاکید بر اینکه این شبکه در حال گسترش است، تاکید داشت: نصب این نرم افزار بروی گوشی های اندروید امکان پذیر است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 426

به "امکان سفارش آنلاین خودروی حمل بار، ردیابی کالا و جلوگیری از قاچاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان سفارش آنلاین خودروی حمل بار، ردیابی کالا و جلوگیری از قاچاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید