امید رشید: عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی تنها مشکل تیم بوکس جوانان است، محتمل است با ترکیب کامل به مغولستان اعزام نشویم

به گزارش مجله عکسفا، سرمربی تیم بوکس جوانان گفت: مشکل بزرگ تیم ما برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی است.

امید رشید: عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی تنها مشکل تیم بوکس جوانان است، محتمل است با ترکیب کامل به مغولستان اعزام نشویم

امید رشید در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد آخرین شرایط تیم بوکس جوانان گفت: از اسفندماه سال گذشته تمرینات خود را شروع کردیم و تا به حال 5 مرحله اردوی را پشت سر گذاشتیم. در این مدت یک اردوی 21 روزه در تهران داشتیم و در شهرهای بیجار، اردبیل، زنجان و ساری نیز اردوهای دو هفته ای را پشت سر گذاشتیم. البته بعد از اردوی زنجان مسابقات قهرمانی کشور را نیز برگزار کردیم.

وی توضیح داد: در آخرین اردوی خود در ساری یک هفته تمرینات خود را در ساحل انجام دادیم و مرحله دوم را نیز در ارتفاعات برگزار کردیم که خدا را شکر شرایط خوبی داشتیم. از امروز(آدینه) نیز دور جدید تمرینات تیم بوکس جوانان به مدت 2 هفته در شهر اهر برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم بوکس جوانان در مورد شانس کسب مدال در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: اگر تا قبل از برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا، فدراسیون بتواند شرایط یک بازی تدارکاتی برون مرزی را فراهم یا تیمی را به ایران دعوت کند، شرایط را برای کسب مدال مثبت ارزیابی می کنم. سعی کردیم در این مدت بهترین نفرات را در اردو حفظ کنیم و در هر اردو، دو مرحله انتخابی برگزار کردیم و یک روز را به مسابقات درون اردویی اختصاص دادیم.

رشید اعلام کرد: فکر نمی کنم تا به حال در هیچ کدام از رده های تیم ملی بوکس چنین قائده ای رعایت شده باشد. تیم خوبی داریم و در بحث بدنسازی نیز ولی الله صالح نیا با سابقه درخشانش یاری خوبی به ما نموده است. مشکل تیم ما تنها عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی است.

وی در پاسخ به این سوال که تیم جوانان با ترکیب کامل در مسابقات قهرمانی آسیا حضور خواهد داشت، گفت: فدراسیون اعلام نموده است که محتمل است تیم کامل به مسابقات اعزام نگردد، اما امیدواریم با جلب نظر مساعد وزارت ورزش و جوانان و یاری دوستان بتوانیم با ترکیب کامل در مسابقات قهرمانی آسیا که از 28 آبان ماه در مغولستان برگزار می گردد، حضور داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 240

به "امید رشید: عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی تنها مشکل تیم بوکس جوانان است، محتمل است با ترکیب کامل به مغولستان اعزام نشویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید رشید: عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی تنها مشکل تیم بوکس جوانان است، محتمل است با ترکیب کامل به مغولستان اعزام نشویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید