برنامه افق کوروش برای استخدام فرزندان بازنشستگان ارزشمند است

به گزارش مجله عکسفا، برنامه افق کوروش برای استخدام دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز، ارزشمند و خداپسندانه است.

برنامه افق کوروش برای استخدام فرزندان بازنشستگان ارزشمند است

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ اکبر افتخاری؛ مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در حاشیه مراسم امضاء تفاهم نامه استخدام دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری میان این صندوق و شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش گفت: افق کوروش با یک برنامه ارزشمند و خداپسندانه قرار است برای دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز ایجاد اشتغال کند. ضمن اینکه درصد تخفیف این فروشگاه در آینده نزدیک افزایش بیشتری خواهد داشت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری پس از امضاء تفاهم نامه با شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که در جریان افتتاح ساختمان مرکز فرهنگی و موزه بازنشستگان کشوری با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گشت در مصاحبه با اصحاب رسانه ادامه داد: اجرای طرح های رفاهی، ایجاد نقطه امید و اعتماد در بین مشترکان صندوق بازنشستگی و افزایش کیفیت و تنوع کالا و خدمات را ضروری می نماید.

آقای افتخاری با بیان اینکه کوشش می گردد تا این خدمات، ارتقاء یافته و هر ماه یک طرح جدید معرفی و عملیاتی گردد گفت: هفته گذشته طرح آزمایش آنلاین برای آن دسته از بازنشستگان و مشترکان صندوق بازنشستگی که احتیاج به دریافت خدمات پزشکی، آزمایش و ویزیت در منزل دارند شروع شده تا این خدمات را نسبت به سایر مراکز آنلاین، ارزان تر شده و در قالب یاری هزینه صندوق، تا سقف 500 هزار تومان به ایشان پرداخت گردد.

وی با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده با شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اضافه نمود: افق کوروش ضمن شروع طرح جدید و ویژه خود وعده داده است خدمات دیگری را نیز برای بازنشستگان برنامه ریزی کرده و در آینده نزدیک، درصد تخفیف خود به بازنشستگان کشوری را افزایش بیشتری خواهد داد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در خاتمه با تاکید بر لزوم افزایش کیفیت کالا و خدمات از سوی شرکت های طرف قرارداد به مشترکان صندوق بازنشستگی گفت: خوشبختانه امروز این طرح های رفاهی الگویی برای سایر صندوق های بازنشستگی شده و آن ها نیز به دنبال اجرای چنین فعالیت هایی برای ذینفعان خود هستند که حتی در بعضی سازمان ها به قرارداد هم تبدیل شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1360

به "برنامه افق کوروش برای استخدام فرزندان بازنشستگان ارزشمند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه افق کوروش برای استخدام فرزندان بازنشستگان ارزشمند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید