تدبیر باشگاه پرسپولیس برای پرونده ها، عضو هیات مدیره مسئولیت گرفت

به گزارش مجله عکسفا، به گزارش خبرنگاران، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و همچنین لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده تا تیم ها به استراحت پرداخته و منتظر جدیدترین تصمیم ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا برای شروع تمرینات خود و از سرگیری رقابت های داخلی باشند.

تدبیر باشگاه پرسپولیس برای پرونده ها، عضو هیات مدیره مسئولیت گرفت

با این حال هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از همان روزهای ابتدایی سال 1399 با وجود نداشتن مدیرعامل و به دلیل حجم بالای پرونده های منجر به محکومیت خود در فیفا امور اداری و حقوقی خود را فعال کرده تا بتواند از پس آنها برآید.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که تا به امروز سه جلسه در تعطیلات نوروز داشته اند تصمیم به تقسیم کارهای این باشگاه گرفته اند تا بتوانند مهدی رسول پناه را که به عنوان سرپرست باشگاه قبول مسئولیت کرده، کمک کنند.

از این رو مهرداد هاشمی که یکی از منتقدان جدی نحوه مدیریت باشگاه توسط محمدحسن انصاریفرد بود امور حقوقی باشگاه را پیگیری می کند تا بتواند نحوه پرداخت طلب بازیکنان و مربیان خارجی این باشگاه را فراهم کند.

هاشمی که در آخرین جلسه هیات مدیره در سال گذشته از پذیرش مدیرعاملی این باشگاه سر باز زد قرار است با هماهنگی معاونت حقوقی و امور بین الملل باشگاه پرسپولیس پیگیر مطالبات این باشگاه از منبع درآمدهای خود در فیفا شود.

سرخ ها که بابت حضور بازیکنان خود در جام جهانی 2018 روسیه حدود 650 هزار دلار از فیفا طلبکار هستند به دلیل تحریم های ارزی قادر به دریافت آن نیستند. از این رو می خواهند این پول را بین طلبکاران خود تقسیم کنند تا بخشی از بدهی نزدیک به دو میلیون یورویی خود را پرداخت کرده باشند.

فیفا هنوز پاسخ رسمی به درخواست باشگاه پرسپولیس نداده است تا تکلیف آنها روشن شود.

همچنین باشگاه پرسپولیس با بررسی گردش کامل آرای منجر به محکومیت سرخ ها از سوی فیفا در برخی پرونده ها نظیر ماریو بودیمیر، مارکو استیلینوویچ، زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ قصد دادخواهی دوباره دارد تا ضمن ارسال لایحه دفاعی جدید به دادگاه عالی ورزش، زمان لازم برای پرداخت پول را کسب کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 876

به "تدبیر باشگاه پرسپولیس برای پرونده ها، عضو هیات مدیره مسئولیت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدبیر باشگاه پرسپولیس برای پرونده ها، عضو هیات مدیره مسئولیت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید