ملاقات وزیر ورزش و جوانان با تاج برای پیگیری شرایط سرخابی ها

به گزارش مجله عکسفا، وزیر ورزش و جوانان دیداری با مهدی تاج به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا داشت تا شرایط استقلال و پرسپولیس را پیگیری کند.

ملاقات وزیر ورزش و جوانان با تاج برای پیگیری شرایط سرخابی ها

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی از تشکیل جلسه با حضور وزیر ورزش و جوانان و نایب رییس کنفدراسیون آسیا در محل این وزارتخانه در مورد اخذ مجوز حرفه ای شدن باشگاه های ایرانی پرسپولیس، استقلال و گل گهر سیرجان اطلاع داد.

علی رغبتی اظهار داشت: صبح امروز در جلسه ای که با حضور سیدحمید سجادی، مهدی تاج و اینجانب در محل وزارتخانه برگزار گردید، موضوع اخذ مجوز حرفه ای شدن سه باشگاه ایرانی، پرسپولیس، استقلال و گل گهر با هدف جلوگیری از ضرر های احتمالی مورد بحث و گفتگو نهاده شد.

وی در مورد جزئیات این نشست گفت: نهاد مسئول در AFC ایراداتی را به پرونده های سه باشگاه ایرانی وارد نموده و به باشگاه ها مهلت داده است تا سرانجام روز دوشنبه در این خصوص مدارک و مستندات خود را ارائه دهند که بلافاصله با حضور فدراسیون فوتبال و کمیته های مرتبط، مدیران دو باشگاه و همکاری این وزارتخانه فرایند تهیه مستندات شروع شده است.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی با بیان اینکه مالکیت مشترک یکی از ایراد های مطرح شده از سوی کنفدراسیون آسیا بود، توضیح داد: در راستای برطرف مشکل عنوان شده، بلافاصله مجامع دو باشگاه به وسیله دولت محترم تفکیک شد. در مورد واگذاری باشگاه ها به وسیله فرابورس نیز که فرایند و تشریفات قانونی خاص داشته، مدت هاست این موضوع به وسیله کارشناسان سازمان خصوصی سازی در حال پیگیری و اجرایی شدن است.

رغبتی گفت: نهایتاً مقرر شد تا اواخر بهمن فرایند عرضه سهام دو باشگاه در بورس شروع شده و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته دنبال گردد و برای سایر ایرادها، مدیران دو باشگاه در کوشش هستند و وزارت ورزش وجوانان نیز هرگونه همراهی و حمایت را در این خصوص داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1934

به "ملاقات وزیر ورزش و جوانان با تاج برای پیگیری شرایط سرخابی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات وزیر ورزش و جوانان با تاج برای پیگیری شرایط سرخابی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید