تصمیم گیری سفر به خارج از تهران به هفته بعد موکول شد

به گزارش مجله عکسفا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل سفر های نوروزی استان تهران اظهار کرد: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا سفر به شهر های قرمز و نارنجی ممنوع و به شهر های زرد و آبی بلامانع است.

تصمیم گیری سفر به خارج از تهران به هفته بعد موکول شد

به گزارش فارس، وی گفت: وقتی ستاد ملی کرونا مصوبه ای تنظیم می کند همه موظف به انجام آن هستند، لذا نباید ما هر کدام تصمیم گیری مجزایی داشت.

محسنی بندپی اضافه کرد: اکنون در شرایطی هستیم که به سرعت رنگ بندی استان ها درحال تغییر و تعداد بیمار های بستری شده در حال افزایش است پس تصمیم قطعی در خصوص سفر ها را به هفته بعد که نزدیک تر به نوروز هستیم موکول خواهد شد تا رنگ بندی دقیقتری برای استان ها را در نظر گرفته شود.

وی شرح داد: بهتر است به جای تمرکز سفر های خارج از استان با کمک رسانه ها مردم را تشویق کنیم به اینکه در داخل استان بمانند و در عوض شرایط استان را برای تفریح مردم محیا کرد.

استاندار تهران در خصوص اقدامات لازمی که باید صورت بگیرد گفت: در خصوص شرایط ایمنی جاده ها نقاط حادثه خیز در جاده ها تعیین و توسط تابلو و آلارم های مناسب مکان آن ها برای مردم تعیین شود که اگر افرادی برای اولین بار از آن نقطه عبور می کنند، دچار حادثه نشوند.

وی در خصوص جمع آوری دست فروشان تاکید کرد: دست فروشان باید در سطح شهر جمع شوند و در این راستا پیگیری های اجرا شده است و قرار بود شهرداری مکانی را برای آن ها در نظر بگیرد که تا به حال مکان مناسبی شناسایی نشده است.

محسنی بندپی درباره پیش گیری از بروز حوادثی مانند سیل همانند سال قبل اضافه کرد: شهرداران در جهت لایروبی معابر برای جلوگیری از حواثی مانند سیل و ... اقدامات لازم را انجام دهند و تمامی علیات های حفاری و عمرانی در استان تا پایان نوروز متوقف شود.

منبع: فرارو
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1556

به "تصمیم گیری سفر به خارج از تهران به هفته بعد موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گیری سفر به خارج از تهران به هفته بعد موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید