داوران پشت دروازه بلای جان ذوب آهن هستند

به گزارش مجله عکسفا، به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان، پس از شکست سنگین تیمش در خانه، مقابل پرسپولیس، در نشست خبری گفت: ما بازی را خوب و در شرایط برابر آغاز کردیم اما برخلاف درصد مالکیت متاسفانه پنالتی دادیم و گل خوردیم.

داوران پشت دروازه بلای جان ذوب آهن هستند

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

وی با اشاره به داوری مسابقه ادامه داد: فکر می کنم در ابتدای نیمه دوم باید برای ما اعلام پنالتی می شد که اگر اینطور بوده باشد نگرانی هایم درباره داوری بی مورد نبوده است.

سرمربی ذوب آهن پنالتی پرسپولیس را زیر سوال برد و اضافه نمود: در خصوص پنالتی پرسپولیس هم فکر می کنم درست نبود هرچند ما فرض می کنیم درست بوده و قضاوت را بر عهده کارشناسان داوری می گذاریم. اگر واقعا پنالتی نبوده باشد، جریان بازی عوض می شد. بعد آن هم کوشش کردیم به بازی برگردیم و موقعیت تساوی هم داشتیم.

وی به انتقادهایش از داوری ادامه داد و اضافه نمود: ما در برابر پرسپولیس که تیمی در سطح جهانی و با طرفداران میلیونی بازی کردیم و پایاپای آنان پیش رفتیم ولی برخلاف جریان بازی گل خوردیم. جمع بازی هایی که داوری به ضرر ما بوده است زیاد شده و حتی در بعضی موارد کار از پنالتی و خطا گذشته و گلی را به ضرر ما گرفته اند.

منصوریان با حمایت از معراج اسماعیلی دروازه بان جوان تیمش اعلام کرد: امروز باید از او دیگر جوانان تیم حمایت کنیم. گاهی عملکرد آن ها ما را به دردسر می اندازد اما وقتی که به کیفیت خوبی می رسند، دیگر تیم ها آن ها را می خرند. مثل بیرانوند و مظاهری که با خود من کار می کردند و وقتی رشد کردند جذب دیگر تیم ها شدند.

وی با بیان اینکه ذوب آهن ترسی از باخت ندارد اضافه نمود: ما ترسی از باخت نداریم و با آرامش بازی می کنیم. من مطالعاتی در روانشناسی دارم و می دانم که هیچ کسی بهتر از کادر فنی نمی تواند به تیم از لحاظ روانی یاری کند. فرق فوتبال با سایر رشته ها هم در همین است. در فوتبال باید در یک لحظه از موقعیت خود بهره ببرید. در بازی با نفت مسجد سلیمان، پیکان و سپاهان و همچنین در این بازی، پنالتی های ما اعلام نشد. در فوتبال همین تک موقعیت ها به تیم ها یاری می نمایند. من به آقای ممبینی پیشنهاد می کنم داوران پشت دروازه را بردارند زیرا بلای جان ذوب آهن شده اند.

سرمربی سبزپوشان از جلال حسینی و راشودوویچ تمجید کرد و ادامه داد: امروز روز بسیار خوبی برای دروازه بان پرسپولیس بود که توانست موقعیت ها ما به ویژه ضربه مطهری را مهار کند. همچنین جلال حسینی که در نفت برای خود من بازی می کرد اما هرز مثل امروز بازی نکرد. او گاه مدافع بود و گاه هافبک دفاعی و از تجربه اش برای پرسپولیس مایه گذاشت و من سوالم این جاست که چرا جای چنین بازیکنی در جام ملت های آسیا خالی است.

وی با بیان اینکه از سیستمش عقب نمی نشیند ادامه داد: مکائولی در تمرینات خوب ظاهر شد، بازیکن خوبی است و برای اینکه در لیست ما قرار بگیرد کوشش نموده است؛ نمی توانیم به او بازی ندهیم. ما از سیستم خود عقب نمی نشینیم . پرسپولیس همه تیم ها را تحت فشار گذاشت اما نتوانست مالکیت توپ را از ما بگیرد.

منصوریان با اشاره به اشتباهات فردی تیمش ادامه داد: به بازیکنانم هشدار داده بودم که اشتباه فردی نداشته باشند اما تنها روی انتقال توپ 8 اشتباه داشتیم. نمی توانم 4 روز قبل از بازی سیستم را تغییر دهم. ما پشت دفاع پرسپولیس صاحب موقعیت می شدیم و اگر دفاع ما عقب را پوشش می داد جلو را از دست می داد. من از دانیال اسماعیلی فر انتظار بیشتری دارم. او بازیکن خوبی است و مورد توجه چند تیم خوب لیگ است.

وی ادامه داد: من به بازیکنان گفتم برایخود احترام قائل باشند و سعی نمایند هر روز بهتر از قبل باشند. من در استقلال آقایی می کردم و هر روز صبح که از خواب بیدار می شدم به خودم می گفتم امروز باید بهتر باشم و همواره نگران این بودم که روزی به من بگویند فردا نیایم. از دانیال خواسته بودم یک طرف پرسپولیس را اتوبان کند. او این توانایی را داشت اما انتظار مرا به عنوان یک ملی پوش برآورده نکرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 539

به "داوران پشت دروازه بلای جان ذوب آهن هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوران پشت دروازه بلای جان ذوب آهن هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید