سرقت 4 مدال طلای دنیا ابراهیم جوادی

به گزارش مجله عکسفا، ابراهیم جوادی با اعلام این مطلب، اظهار کرد: ما همواره در منزل هستیم، اما ساعت 8 و 30 دقیقه دیشب پس از تماس پسرم برای شام به منزل او رفتیم و سپس ساعت 12 شب نیز بازگشتیم، اما متاسفانه مشاهده کردیم دزد یا دزدین 2 قفل درب ضد سرقت را شکسته اند و اقدام به سرقت نموده اند.

سرقت 4 مدال طلای دنیا ابراهیم جوادی

دارنده 4 طلای دنیا اضافه کرد: علاوه بر سرقت وسایلی مانند فرش، سماور آنتیک با ارزش و ساعت ایتالیایی عظیم رومیزی که حدود 20 کیلو وزن داشت، سارقان تمام مدال هایم را هم از ویترین دزدیدند و متاسفانه 18 مدال دوران قهرمانی ام از جمله 4 طلای دنیا، 2 طلای بازی های آسیایی، ارتش های دنیا، 5 دوره جام آریامهر، جام دانکلوف و ... به سرقت رفت.

او گفت: بعد از این اتفاق با پلیس تماس گرفتیم و آن ها نیز بلافاصله در محل سرقت حاضر شدند واقدامات لازم انجام شد. در حال حاضر نیز در حال رفتن به اداره آگاهی هستم. علیرضا دبیر رییس فدراسیون نیز دقایقی قبل تماس گرفت و خاطرنشان کرد با رییس آگاهی در اینباره صحبت خواهد نمود.

جوادی ضمن درخواست از سارقان برای بازگرداندن مدال هایش، گفت: هر وسیله ای را که برده اند خیلی مهم نیست، اما از آن ها می خواهم مدال هایم را بازگردانند و اگر پول هم خواستند به آن ها می دهم. این مدال ها به درد آن ها نمی خورد، اما من یک عمر برایشان زحمت کشیدم.

او گفت: همواره این دغدغه را داشتم که بعد از فوت چه بر سر مدال هایم می آید. به همین خاطر قصد داشتم آن ها را به موزه کمیته ملی المپیک بدهم چرا که امن ترین جا برای نگهداری مدال قهرمانان موزه کمیته المپیک است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 940

به "سرقت 4 مدال طلای دنیا ابراهیم جوادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت 4 مدال طلای دنیا ابراهیم جوادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید