پاکدل: پیگیر صدور ویزای بازیکنان برای حضور در کویت هستیم، با کنفدراسیون هندبال آسیا مکاتبه کردیم

به گزارش مجله عکسفا، رئیس فدراسیون هندبال کشورمان اعلام نمود، این فدراسیون پیگیر صدور ویزای ملی پوشانی است که از سفر به کویت بازمانده اند.

پاکدل: پیگیر صدور ویزای بازیکنان برای حضور در کویت هستیم، با کنفدراسیون هندبال آسیا مکاتبه کردیم

با همراهی مجری مستقیم تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

علیرضا پاکدل در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله عکسفا، درباره عدم صدور ویزای چند بازیکن تیم ملی هندبال برای حضور در کویت، محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تا این لحظه هنوز ویزای سعید حیدری راد، یونس آثاری و علی بخشی، فیزیوتراپ تیم نرسیده و چند روز است پیگیر این موضوع هستیم. با وجود پیگیری دکتر صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی علی نژاد، سرپرست معاونت قهرمانی و ورزش حرفه ای وزارت ورزش و بنده هنوز به نتیجه نرسیدیم، مگر اینکه وزارت امور خارجه ورود کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است این بازیکنان به مسابقات نرسند،گفت: امیدواریم این اتفاق نیفتد و بچه ها به مسابقات برسند. البته ممکن است امروز (پنحشنبه) این مشکل رفع گردد.

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان تأکید کرد: موضوع را به کنفدراسیون هندبال آسیا اعلام و دو بار مکاتبه کردیم. مقر کنفدراسیون هندبال آسیا در کویت است و گفتند در حال پیگیری هستیم.

وی یادآور شد: در حال حاضر این بچه ها در ترکیه و منتظر ویزا هستند. کویتی ها بعد از پرواز تیم از ترکیه به کویت، اعلام کردند تا فردا ویزا می رسد، اما مجدداً اعلام کردند به دلیل درگذشت سلطان قابوس عزای عمومی است و باز هم ویزا را صادر نکردند. روز گذشته نیز ویزا صادر نشد و فقط ویزای رسول دهقان رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 582

به "پاکدل: پیگیر صدور ویزای بازیکنان برای حضور در کویت هستیم، با کنفدراسیون هندبال آسیا مکاتبه کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکدل: پیگیر صدور ویزای بازیکنان برای حضور در کویت هستیم، با کنفدراسیون هندبال آسیا مکاتبه کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید