چمران: 10، 12 نفر برای ریاست مجلس نامزد شده اند ، تهمت های اصلاح طلبان داستان سرایی است

به گزارش مجله عکسفا، فعال سیاسی اصولگرا گفت: افراد با تفکرات و دیدگاه های مختلف، در دایره نیرو های انقلابی محسوب می شوند و این مسئله ریاست مجلس هم بالاخره به سرانجام می رسد. حدود 10 الی 12 نفر برای این پست کاندید شدند.

چمران: 10، 12 نفر برای ریاست مجلس نامزد شده اند ، تهمت های اصلاح طلبان داستان سرایی است

مهدی چمران، فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب مجله عکسفا، با بیان اینکه ریاست مجلس باید از شاخصه هایی برخوردار باشد، گفت: رئیس مجلس باید به عنوان یکی از اعضای سران سه قوه، نسبت به مسائل کل کشور و دیدگاه انقلابی، احاطه درستی داشته باشد. رئیس مجلس می تواند با به کارگیری منطق از پس چالش های پیش روی مجلس بربیاید و ظرفیت های این نهاد قانون گذار را نیز بهبود ببخشد.

وی پیرامون اختلافات موجود میان منتخبین برای ریاست مجلس، اضافه نمود: هر کننده و جریان سیاسی، سلایق خاص خود را دارند و این قبیل اختلاف نظر ها طبیعی است. نظرات مخالف را نمی شود نادیده گرفت و گفت که شما نظر خود را اعلام نکنید.

چمران ادامه داد: افراد با تفکرات و دیدگاه های مختلف، در دایره نیرو های انقلابی محسوب می شوند و این مسئله ریاست مجلس هم بالاخره به خاتمه می رسد. حدود 10 الی 12 نفر برای این پست کاندید شدند و تا قبل از شروع مجلس کاندید موردنظر جریان انقلاب معرفی خواهد شد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیرو های انقلاب با تأکید بر اینکه این موضوع یک مشکل درون جناحی است، گفت: موارد مطرح شده توسط نیرو های انقلاب، یک موضوع خصوصی است و به اصلاح طلبان مربوط نمی شود. جریان اصلاحات، خود سرشار از مسائل است و نتیجه ناکارآمدی آنان را هم در انتخاب گذشته دیدیم؛ خیل کثیری از مردم، انتقاد های فراوانی به عملکرد اصلاح طلبان وارد می دانند و ثمره ناکامی های مدیریتی آنان، کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پی داشت.

وی ادامه داد: اصلاحات برای فرار از پاسخگویی خود، مسائل دسته چندمی را در جامعه بزرگ نمایی می کنند و برای آن داستان می سازند. باور دارم که این تهمت ها، داستان سرایی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 977

به "چمران: 10، 12 نفر برای ریاست مجلس نامزد شده اند ، تهمت های اصلاح طلبان داستان سرایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمران: 10، 12 نفر برای ریاست مجلس نامزد شده اند ، تهمت های اصلاح طلبان داستان سرایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید