اخبار مجلس

مهلت 10 روزه اپراتورها تمام شد

با سرانجام مهلت 10 روزه رگولاتوری به اپراتورهای همراه برای برگرداندان بسته های اینترنتی پرمخاطب، باید دید چه تغییراتی در درگاه اپلیکیشن و USSD اپراتورها رخ داده و درصورت ادامه تخلف اپراتورها، برخورد رگولاتوری چه خواهد بود.

21 شهریور 1399

مجوز افزایش قیمت مجدد خودرو صادر می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، با وجود آنکه شورای رقابت اواخر اردیبهشت سال جاری قیمت نهایی خودروهای داخلی را اظهار داشت، به نظر می رسد وزارت صنعت،معدن و تجارت به دنبال مذاکره با این شورا برای ایجاد تغییراتی در قیمت یا فرمول قیمت گذاری است.

2 شهریور 1399

راه اندازی مرکز رشد برای توسعه استارتاپ ها در زمینه علوم اعصاب و شناختی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در جلسه شورای راهبردی علوم اعصاب و شناختی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: با یاری شرکت های دانش بنیان، یک مرکز رشد برای توسعه استارتاپ ها در زمینه علوم اعصاب و شناختی راه اندازی گردد.

3 مرداد 1399

چمران: 10، 12 نفر برای ریاست مجلس نامزد شده اند ، تهمت های اصلاح طلبان داستان سرایی است

فعال سیاسی اصولگرا گفت: افراد با تفکرات و دیدگاه های مختلف، در دایره نیرو های انقلابی محسوب می شوند و این مسئله ریاست مجلس هم بالاخره به سرانجام می رسد. حدود 10 الی 12 نفر برای این پست کاندید شدند.

30 تیر 1399

مجلس برای استفاده محیط بانان و جنگلبانان از سلاح شرط و شروط گذاشت

نمایندگان مجلس جهت تامین نظر شورای نگهبان شروطی را برای استفاده محیط بانان و جنگلبانان از سلاح مشخص کردند.

18 تیر 1399

خبرنگاران دریاچه گهر دورود ساماندهی می گردد

خرم آباد - خبرنگاران - فرماندار شهرستان دورود گفت: برای ساماندهی دریاچه گهر 500 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

16 تیر 1399

تصویب لایحه در شورای شهر رشت برای ایجاد موزه در ساختمان شهرداری

لایحه ساماندهی، بازسازی، احیا و حفاظت بنای ساختمان های تاریخی شهرداری رشت و ساختمان استانداری سابق به منظور تغییر کاربری به موزه، در شورای شهر رشت تصویب شد.

14 تیر 1399

فرصت یک ماهه دفاتر پیشخوان برای ثبت اطلاعات در سامانه ارزیابی، ساعت کار دفاتر با تصمیم استانداری

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری گفت: دفاتر پیشخوان برای ثبت اطلاعات خود در سامانه ارزیابی یک ماه بیشتر فرصت ندارند چراکه اگر دفاتر اطلاعات خود را در سامانه وارد نکنند رتبه آنها 3 معرفی می شود.

13 تیر 1399

خبرنگاران اعطای تسهیلات بانکی به شرکت های حمل و نقل درون شهری در تبریز

تبریز- خبرنگاران- سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: اعطای تسهیلات بانکی ویژه و بسته های معیشتی به بهره برداران و شرکت های حمل و نقل درون شهری زیر نظارت این شرکت در تبریز شروع شد.

6 تیر 1399

حمایت رئیس مجلس پاکستان از لغو تحریم های آمریکا علیه ایران در شرایط کرونا

رئیس مجلس پاکستان گفت: اسلام آباد کاملاً از تاثیر رژیم تحریم های آمریکا علیه کشور برادر ایران در برخورد با کرونا مطلع است و نخست وزیر پاکستان با صدای رسا پیامدهای تحریم های ضدایرانی را برجسته کرد و از آمریکا خواست تا نسبت به لغو این تحریم ها اقدام کند....

1 تیر 1399

تدبیر باشگاه پرسپولیس برای پرونده ها، عضو هیات مدیره مسئولیت گرفت

به گزارش خبرنگاران، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و همچنین لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده تا تیم ها به استراحت پرداخته و منتظر جدیدترین تصمیم ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا برای شروع تمرینات خود و از سرگیری رقابت...

3 خرداد 1399

تاکید لاریجانی بر تدابیر ویژه تعطیلات نوروز در مقابله با کرونا

رئیس مجلس در تماس با استانداران سیستان و بلوچستان، کردستان، هرمزگان و بوشهر از پی گیری و تامین نیاز های این استان ها در حوزه اقلام بهداشتی و تجهیزات درمانی خبر داد.

20 اردیبهشت 1399

برگزاری دومین جلسه کمیته گردشگری و فضاهای ورزشی آذربایجان غربی

دومین جلسه کمیته فضاهای ورزشی و گردشگری آذربایجان غربی با حضور دستگاه های مرتبط در محل استانداری برگزار گردید.

15 اردیبهشت 1399

خبرنگاران استقرار تیم های بهداشتی و کنترلی در مبادی ورودی و خروجی قزوین

قزوین - خبرنگاران - معاون عمرانی استانداری قزوین از استقرار تیم های بهداشتی و کنترلی شامل نمایندگان دستگاه های بهداشت و درمان، هلال احمر، میراث فرهنگی و نیروی انتظامی در تمام مبادی ورودی و خروجی این استان اطلاع داد.

26 فروردین 1399

مسائل 336 واحد تولیدی استان قزوین در ستاد تسهیل رفع شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: مسائل مربوط به 336 واحد صنعتی کشاورزی و گردشگری با صدور 511 مصوبه از سوی این کارگروه آنالیز و برطرف شده است.

19 فروردین 1399

اجرای مصوبه الگوی کشت اندر خم یک کوچه، کشاورزی قراردادی راهی، برای اجرای قانون الگوی کشت

با وجود گذشت 10 سال از لایحه الگوی کشت و تذکرات متعدد به وزارت جهاد کشاورزی، اما همچنان اجرای این مصوبه در بلاتکلیفی به سر می برد.

28 اسفند 1398

مصوبات هیئت امنای دانشگاه معین کننده میزان شهریه دانشجویان افغانستانی است

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: نرخ شهریه دانشجویان افغانستانی طبق مصوبات هیئت امنای دانشگاه اخذ می گردد و درحال حاضر فشاری روی آن ها نیست.

26 بهمن 1398

ملاقات هیئت نظامی ایران با رئیس مجلس عمان

هیئت عالی رتبه نظامی جمهوری اسلامی ایران با رئیس مجلس شورای ملی عمان و رئیس کمیسیون امنیتی و نظامی مجلس عمان ملاقات و گفت وگو کرد.

19 بهمن 1398

همه اظهارنظرهای متناقض تاج درباره ویلموتس

مسوولان فدراسیون فوتبال درباره قراردادی مارک ویلموتس مطالبی متعددی برخلاف واقعیت ها مطرح کردند که اکنون بعد از گذشت بیش از 6 ماه این تناقض ها آشکارتر شده است.

4 بهمن 1398

تصویب اساسنامه مدارس عشایری به محرومیت ها انتها می دهد

خبرنگاران/خوزستان رئیس آموزش و پرورش عشایر خوزستان گفت: با به تصویب رسیدن اساسنامه مدارس عشایری، مدارس چادری، کپری و سنگی برچیده می شوند و شاهد برطرف محرومیت در بخش های رفاهی، آموزشی، خدماتی و تربیتی خواهیم بود. بنابراین از نماینگان مجلس می خواهیم برای...

6 دی 1398
تعداد: (29)