3 گزینه ایرانی برای جانشینی کی روش

به گزارش مجله عکسفا، چه کسی سرمربی تیم ملی می گردد؟ کارلوس کی روش که بعد از حذف با تیم ملی از جام جهانی فوتبال به شدت مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته و به نظر می رسد دیگر امیدی به دکترین او نیست. برنامه فدراسیون فوتبال برای آینده نیمکت تیم ملی چیست؟ مهدی تاج میخواهد با مهم ترین نقطه فوتبال ایران چه کند؟ پاسخ سؤالات را هنوز نمی توان با قطعیت داد. اما همین شرایط سبب شده بازار شایعات داغ گردد و احتمال حضور مربیان ایرانی روی نیمکت تیم ملی قوت بگیرد.

3 گزینه ایرانی برای جانشینی کی روش

بازی نام و فامیل آغاز شده است. پیش از جام جهانی صحبت از حضور فرهاد مجیدی در تیم ملی بود! شایعه ای که حالا دوباره دست به دست می گردد و حتی از کی روش به عنوان مدیرفنی تیمی یاد می گردد که مجیدی سرمربیگری اش را به عهده دارد.

جواد نکونام نیز یکی دیگر از گزینه ها است وحتی زمزمه هایی درباره احتمال حضور قلعه نویی هم در تیم ملی به گوش می رسد!

ماجرا چیست؟ تیم ملی به کدام سو می رود؟ مربی ایرانی یا انتخاب دوباره یک مربی خارجی؟! این سؤال را باید از مهدی تاج پرسید. مردی که حالا بیش از هر زمان دیگری مورد توجه است و تصمیم او در قبال تیم ملی فوتبال ایران بسیار مهم خواهد بود. تاج قطعاً می داند که اگر درباره نیمکت تیم ملی تصمیم پرخطری بگیرد و تیم ملی در جام ملت های آسیا نیز به آن نتیجه دلخواه نرسد، بدون شک پایه های مدیریتش بر بام فوتبال ایران دوباره سست و متزلزل خواهد شد. در حقیقت تاج با مهم ترین تصمیم دوران کاری خود رو به رو است. همو که شاید تصور می کرد با بازگرداندن کارلوس کی روش به تیم ملی ایران می تواند به آنچه طرفداران فوتبال ایران سال ها در پی اش می گردند دست یابد، اما از رسیدن به این هدف محروم ماند.

او حالا باید محاسبات دقیقی از آینده داشته باشد. یک اشتباه بی شک او را نیز به سمت سقوط پیش خواهد برد و آقای رئیس نباید تحت تأثیر فضای اخیر تصمیم بگیرد. بی شک برترین انتخاب پایه های مدیریت او در فدراسیون فوتبال را محکم خواهد نمود و اگر جز این تصمیمی گرفته گردد، او نیز در آینده به سرنوشت امروز کی روش دچار خواهد شد که دیگر هیچ امیدی به ابتکاراتش نیست.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 2148

به "3 گزینه ایرانی برای جانشینی کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 گزینه ایرانی برای جانشینی کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید