خبرنگاران ساعت 24 شنبه؛ انتها مهلت واریز پیش پرداخت محصولات سایپا

به گزارش مجله عکسفا، تهران- خبرنگاران- معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: مهلت معین شده برای واریز مبلغ علی الحساب طرح پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا به مدت 72 ساعت کاری در نظر گرفته شده بود؛ بنابراین منتخبان این طرح تا ساعت 24 روز شنبه 31 خردادماه فرصت دارند تا نسبت به واریز مبلغ پیش پرداخت اقدام کنند.

خبرنگاران ساعت 24 شنبه؛ انتها مهلت واریز پیش پرداخت محصولات سایپا

به گزارش روز پنجشنبه گروه خودروسازی سایپا، حسین کاظمی همچنین اضافه نمود: مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا روز یکشنبه 25 خردادماه با حضور نهادهای نظارتی برگزار گشت و با تلاش همکارانمان تخصیص منتخبان به کنندگی های منطقه ای جهت انجام فرآیندهای ثبت نام و تحویل مدارک، نیز در مدت یک روز انجام شد.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا شرح داد: امکان واریز وجه علی الحساب از بعدازظهر روز دوشنبه 26 خردادماه آغاز شد و با توجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، مهلت 72 ساعته مشخص شده در روزهای کاری، تا ساعت 24 روز شنبه 31 خردادماه ادامه خواهد داشت.

کاظمی با بیان اینکه امکان واریز اینترنتی وجه به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل نیز فراهم است، اظهارداشت: تا ظهر امروز - پنجشنبه- نزدیک 70 درصد از منتخبان قرعه کشی وجه خودرو مورد نظر خود را واریز کرده اند و سایر مشتریان نیز تا پایان روز شنبه مهلت دارند تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1042

به "خبرنگاران ساعت 24 شنبه؛ انتها مهلت واریز پیش پرداخت محصولات سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ساعت 24 شنبه؛ انتها مهلت واریز پیش پرداخت محصولات سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید