دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش مجله عکسفا، دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف ارتقا علمی و حفظ تعامل میان دانشگاه و صنعت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تفاهم نامه میان دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران توسط دکتر حمید زراعتگر رئیس دانشکده مهندسی دریا و کاپیتان فرشاد حائری مدیر عامل موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران منعقد شده است.

هدف از انقعاد این تفاهم نامه ارتقا علمی و کیفی متخصصان و حفظ ارتباط صنعت و دانشگاه منعقد شده است.

طراحی و ارائه دوره های آموزشی تخصصی مورد احتیاج برای متخصصان کشتیرانی و یا دیگر سازمانها و شرکت های دریایی کشور توسط دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با استفاده از زیرساخت های دانشگاه با همکاری مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از مفاد این تفاهم نامه بشمار می رود.

براساس این تفاهم نامه دوره آزاد مدیریت ارشد کسب و کار در کشتیرانی و لجستیک دریایی توسط دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طراحی شده که بزودی اجرا خواهد شد.

در این تفاهم نامه تاکید شده است که در زمان همه گیری بیماری کرونا، دوره ها در بستر الکترونیک و بصورت مجازی برگزار خواهد شد و پس از آن، به فراخور شرایط در مورد حضوری و یا مجازی بودن دوره ها تصمیم گیری می گردد.

براساس این تفاهم نامه تمامی دوره های آموزشی بر مبنای ضوابط مقرر از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات داخلی دانشگاه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1626

به "دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی تفاهم نامه همکاری امضا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی تفاهم نامه همکاری امضا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید