شکست بی چون و چرای والیبالیست های ایران مقابل روسیه، شاگردان لوزانو حریف ایتالیا شدند

به گزارش مجله عکسفا، تیم ملی والیبال ایران آخرین بازی مرحله گروهی المپیک 2016 ریو مقابل روسیه باخت.

شکست بی چون و چرای والیبالیست های ایران مقابل روسیه، شاگردان لوزانو حریف ایتالیا شدند

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش مجله عکسفا، آخرین بازی تیم های ملی والیبال ایراو و روسیه در مرحله گروهی بازی های المپیک 2016 ریو در حالی از ساعت 22:30 در سالن ماراکانازینیو آغاز شد که صعود هر دو تیم به مرحله یک چهارم نهایی قطعی شده بود. کوشش بازیکنان هر دو تیم برای کسب آخرین پیروزی و در واقع چهارم نشدن در گروه بود که در نهایت تیم کشورمان این بازی را با نتیجه 3 بر صفر باخت. تیم چهارم گروه B در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ایتالیا خواهد رفت که همه بازی های خود را برده است.

لوزانو برای آغاز این بازی از ترکیب متفاوت سعید معروف، امیر غفور، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجان پور، عادل غلامی، محمد موسوی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد. بازیکنان ایران عملکرد بسیار خوبی در دفاع روی تور مقابل تیمی داشتند که در دفاع، صاحب سبک است اما در حمله به اندازه روسیه، موثر نبودند. ایران در طول بازی از حریف عقب بود اما در امتیاز 19 به حریف رسید. تاکید لوزانو در وقت استراحتی که در امتیاز 22 بر 20 به سود روسیه تقاضا کرد، هوشیاری در دفاع روی تور بود. تیم ایران در ست نخست این بازی مقابل تیم با انگیزه روسیه 25 بر 23 بازنده شد.

تیم ایران در سرانجام ست نخست، 16 امتیاز از اسپک، 4 امتیاز از دفاع و 3 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. بازیکنان روسیه هم 18 امتیاز از حمله، 2 امتیاز سرویس و 5 امتیاز از اشتباهات ایران به دست آوردند.

اشتباهات بازیکنان ایران در ست دوم و افت روحی محسوس آنها باعث شد تا تدابیر لوزانو هم نتواند جلوی شکست آنها را بگیرد. تیم ایران در ست دوم 25 بر 16 بازنده شد.

بازی در ست سوم با رجحان بازیکنان ایران آغاز شد اما سرویس های خوب روس ها و حملات موثرتر آنها، بازی را به تساوی کشاند. مهدی مهدوی، پاسور ثابت ایران در ست سوم بود. بازیکنان ایران، کوشش خود را کردند ولی کوشش آنها به اندازه انگیزه روس ها نبود. تیم ملی ایران در ست سوم هم با نتیجه 25 بر 20 بازنده شد.

تیم ایران در سرانجام بازی، 37 امتیاز از اسپک، 7 امتیاز از دفاع، یک امتیاز سرویس و 14 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. بازیکنان روسیه هم 40 امتیاز از حمله، 10 امتیاز از دفاع، 5 پوئن سرویس و 20 امتیاز از اشتباهات ایران به دست آوردند.

تیم ایران در بازی مرحله یک چهارم نهایی خود، روز چهارشنبه به مصاف تیم نخست گروه A، ایتالیا می رود. این ملاقات روز چهارشنبه برگزار می گردد.

فیلم منتخب ملاقات تیم ملی والیبال کشورمان مقابل روسیه را در زیر مشاهده کنید.

منبع: تسنیم
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 520

به "شکست بی چون و چرای والیبالیست های ایران مقابل روسیه، شاگردان لوزانو حریف ایتالیا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست بی چون و چرای والیبالیست های ایران مقابل روسیه، شاگردان لوزانو حریف ایتالیا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید