نشست هم اندیشی سالانه رؤسای حراست ادارات کل میراث فرهنگی استان ها برگزار گشت

به گزارش مجله عکسفا، نشست هم اندیشی سالانه حراست ادارات کل میراث فرهنگی استان های کشور با هدف تبیین مباحث حوزه تخصصی در استان اردبیل برگزار شد.

نشست هم اندیشی سالانه رؤسای حراست ادارات کل میراث فرهنگی استان ها برگزار گشت

به گزارش مجله عکسفا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، در بخش جنبی این نشست دو روزه که معاون وزیر اطلاعات و رئیس سازمان حراست کل کشور در آن حضور داشت، دو کارگاه تخصصی با موضوع های نظارت بر فعالیت های گردشگری، معرفی و حساسیت های پایگاه های جهانی و... برگزار گشت.

در نخستین روز نشست، رئیس سازمان حراست کل کشور در سخنان خود بر ادامه روند تعامل و همکاری با سازمان حراست کل کشور در راستای پیشبرد اهداف و سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.

در ادامه هریک از مسئولان حراست ها، گزارشی از عملکرد و برنامه محیط کاری خود ارائه و مسائل و مسائل مبتلا به را مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

در اختتامیه این نشست، خیاطیان معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیام رئیس این سازمان را قرائت کرد.

معاون رئیس جمهوری در این پیام از زحمات مدیرکل و همکاران او در مجموعه حراست مرکز و استان ها قدردانی و بر جایگاه حراست و نقش اساسی آن در جهت نظارت، برنامه ریزی و سیاست گذاری مدون سازمانی تأکید کرده بود.

در سرانجام نشست هم اندیشی سالیانه رؤسای حراست ادارات کل استان ها نفرات برتر حراست های استان ها معرفی و با اهدای لوح و هدایا از سوی معاون توسعه مدیریت تجلیل به عمل آمد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 216

به "نشست هم اندیشی سالانه رؤسای حراست ادارات کل میراث فرهنگی استان ها برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست هم اندیشی سالانه رؤسای حراست ادارات کل میراث فرهنگی استان ها برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید