کناره گیری ترامپ از انجمن صنفی بازیگران از ترس اخراج

به گزارش مجله عکسفا، دونالد ترامپ، ریٔیس جمهور پیشین ایالات متحده قبل از اینکه اتحادیه صنفی هنرپیشگان آمریکا اخراجش کند، کناره گیری کرد.

کناره گیری ترامپ از انجمن صنفی بازیگران از ترس اخراج

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از گاردین، دونالد ترامپ، ریٔیس جمهور پیشین ایالات متحده قبل از اینکه او را از عضویت در اتحادیه صنفی هنرپیشگان آمریکا اخراج کنند، خودش استعفا داد.

ترامپ بازیگر مجموعه Home Alone 2 (تن ها در خانه 2) در نامه ای به انجمن صنفی هنرپیشگان آمریکا پیش دستی کرد و پیش از اخراج، درخواست استعفا داد.

با شروع اقدامات اتحادیه برای اخراج دونالد ترامپ، وی از اتحادیه بازیگران ایالات متحده در فیلم و تلویزیون (Sag-Aftra) استعفا داد.

ترامپ در نامه ای به تاریخ 4 فوریه 2021 و خطاب به گابریل کارتریس، رئیس اتحادیه نوشت: من امروز در مورد جلسه به اصطلاح کمیته انضباطی با هدف لغو عضویت من در اتحادیه، برای شما نامه نوشتم. برایم اهمیتی ندارد!

این اتحادیه تصمیم گرفته بود آقای ترامپ را به دلیل آنچه نقش او در تحریک حمله اوایل ژانویه به ساختمان کنگره آمریکا خوانده شده، به یک جلسه انضباطی فرا خواند.

ترامپ پیش از ورود به عرصه سیاست، در تلویزیون کار می کرد و به عضویت اتحادیه هنرپیشگان آمریکا پیوست. این اتحادیه 160 هزار نفر از اهالی سینما و تلویزیون را در عضویت خود دارد.

رئیس جمهور پیشین آمریکا در ادامه نامه نوشت: من با شما کاری ندارم، ولی به کارنامه هنری خودم در مجموعه های تن ها در خانه 2، زولندر، وال استریت: پول هرگز نمی خوابد و کارآموز افتخار می کنم. شما هیچ کاری برای من نکردید.

گابریل کارتریس رئیس اتحادیه هنرپیشگان آمریکا در جواب نامه بلند بالای ترامپ تنها نوشت: متشکرم!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1455

به "کناره گیری ترامپ از انجمن صنفی بازیگران از ترس اخراج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کناره گیری ترامپ از انجمن صنفی بازیگران از ترس اخراج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید