بانک مسکن پیشتاز حمایت از قهرمانان ورزشی

به گزارش مجله عکسفا، خبرگزاری خبرنگاران- مدیر عامل بانک مسکن در دیدار اولین مدال آور تاریخ بوکس ایران با تاکید بر اینکه دریافت این مدال موجب برانگیختن غرور ملی شده است گفت: تمام دنیا با ورزش قدرت خود را نشان می دهد بنابراین مدیریت قهرمانی و حفظ آن می تواند برای جوانان الگوسازی شود.

بانک مسکن پیشتاز حمایت از قهرمانان ورزشی

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمود شایان عصر دیروز در ساختمان مرکزی بانک مسکن پذیرای دانیال شه بخش جادوگر بوکس و اولین مدال آور تاریخ بوکس ایران در دنیا بود.

در این دیدار ، مدال آور تاریخ بوکس ایران در دنیا را حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران و محمود نهتانی مربی تیم ملی بوکس همراهی می کردند.

دکتر شایان با اشاره به اینکه بانک مسکن در راستای ارزش گذاری به قهرمان دنیا بوکس پیشقدم شده اند گفت: این تقدیرها و توجهات در راستای اهداف فرهنگی و پیوست اجتماعی بانک مسکن در کشور، به رشد و امید در جوانان، توسعه فرهنگ ورزشی در ایران و ایجاد نشاط در جامعه کمک می کند.

مدیر عامل بانک مسکن در این دیدار صمیمانه با اشاره به اینکه باید این نگاه که از منطقه ها محروم نمی توان قهرمان تربیت کرد تغییر کند ادامه داد: در تمام دنیا قدرت و اعتبار از طریق ورزش نشان داده می شود بنابراین می توان این طور عنوان نمود که مدال آور بوکس ایران در دنیا (دانیال شه بخش) باعث برانگیختن غرور ملی شده است و باید این قهرمانان به نوعی حفظ و برای جوانان کشور الگوسازی شوند.

وی موفقیت، افزایش دانش و آگاهی، حفظ موفقیت، فکر اقتصادی و فکر خلاق ورزشی را به جوانان و ورزشکاران توصیه و خاطر نشان کرد: ورزشکاران و به خصوص مدال آور ملی بوکس باید تنها به اراده ملی توجه کند چرا که حفظ مسوولیت قهرمانی و رعایت اخلاق ورزشی می تواند این جوان 21 ساله را تا 40 سالگی در سطح قهرمانی و قدرت آفرینی برای کشور حفظ کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1910

به "بانک مسکن پیشتاز حمایت از قهرمانان ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک مسکن پیشتاز حمایت از قهرمانان ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید