در دولت آینده آمریکا، برای روسیه همه چیز مثل همواره خواهد بود

به گزارش مجله عکسفا، به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امروز چهارشنبه در سخنانی خاطرنشان کرد که فکر نمی کند با تغییر دولت در آمریکا، وضع برای کشورش دشوارتر گردد.

در دولت آینده آمریکا، برای روسیه همه چیز مثل همواره خواهد بود

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس جمهور روسیه در نشست مشترک شورای دولتی، شورای توسعه راهبردی و پروژه های ملی این کشور در سخنانی درباره تغییر دولت در آمریکا گفت: فکر نمی کنم شرایط برای روسیه سخت تر گردد، همه چیز مثل همواره خواهد بود.

وی در این خصوص افزود که بر این اساس باید شرایط مثل همواره و طبق معمول تلقی گردد و ضروری است امور جاری و سازماندهی کاری در اقتصاد و حوزه دفاعی بر این منوال انجام گردد.

ولادیمیر پوتین ادامه داد: درباره تغییر دولت در ایالات متحده و وضع ما؛ من فکر نمی کنم اوضاع برای ما دشوارتر باشد. باید درک کنیم که در چه زمینه هایی با مسائل و تهدیدها روبرو می شویم و این را پیشاپیش پیش بینی نموده و کار خود را در اقتصاد و در زمینه افزایش توانایی دفاعی بر این اساس سازماندهی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 1381

به "در دولت آینده آمریکا، برای روسیه همه چیز مثل همواره خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در دولت آینده آمریکا، برای روسیه همه چیز مثل همواره خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید