محرومیت شاهزاده انگلیسی از شرکت در مراسم بزرگداشت ناتو

به گزارش مجله عکسفا، فرزند ملکه انگلیس پس از کناره گیری از مسئولیت های عمومی به دلیل ارتباط با یک قاچاقچی انسان، از لیست افراد حاضر در مراسم بزرگداشت ناتو در کاخ باکینگهام خط خورد.

محرومیت شاهزاده انگلیسی از شرکت در مراسم بزرگداشت ناتو

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه سیاسی مجله عکسفا، نام شاهزاده اندرو فرزند ملکه انگلیس، در لیست مدعوین کاخ باکینگهام که قرار است میزبان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و سران پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) باشد، حضور ندارد.

به نوشته روزنامه میرر، کاخ ملکه انگلیس روز چهارشنبه در بیانیه ای خاطرنشان کرد: علیاحضرت ملکه، به همراه دیگر اعضای خانواده سلطنتی، در مراسم بزرگداشت 70 سالگی ناتو، میزبان رهبران ناتو و همسرانشان یا شرکا و نمایندگان آن ها خواهد بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: ملکه، شاهزاده ولز و دوشس کورنوِل به طور رسمی از رهبران ناتو و همراهانشان استقبال می نمایند؛ اما نامی از اندرو آورده نمی گردد.

اندروی 59 ساله، ماه گذشته پیش در مصاحبه با شبکه بی بی سی درباره دوستی با جفری اپستین، پس از متهم شدن او به قاچاق انسان با مقاصد جنسی گفت: من با او (اپستین) دوست ماندم و بعد از آن هر روز خودم را سرزنش کردم که به عنوان عضو خانواده سلطنتی که باید بالاترین استانداردها و رفتارها را داشته باشد، موجب سرافکندگی [این خانواده] شدم. به همین سادگی.

شاهزاده اندرو هفته گذشته خاطرنشان کرد: طی چند روز اخیر برایم محرز شد که وضعیت پیرامون ارتباط من با جفری اپستین موجب اختلال عمده در فعالیت های خانواده من و کارهای ارزشمند سازمان و موسسات خیریه ای شده است که مفتخر به حمایت از آن ها هستم.

وی اضافه کرد: بنابراین از علیاحضرت (ملکه) درخواست کردم اگر ممکن است از مسئولیت های عمومی خود در آینده نزدیک کناره گیری کنم و ایشان اجازه این کار را دادند.

جسد بی جان اپستین 19 مردادماه در حالی که ملحفه ای به دور گردن وی پیچیده شده بود، پیدا شد. بعد از اینکه کوشش های پزشکان زندان برای احیای وی به نتیجه نرسید، اپستین به بیمارستانی محلی منتقل شد اما معین شد چند ساعتی است که ایست قلبی نموده است و جان خود را از دست داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ak3fa.ir شناسه مطلب: 490

به "محرومیت شاهزاده انگلیسی از شرکت در مراسم بزرگداشت ناتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت شاهزاده انگلیسی از شرکت در مراسم بزرگداشت ناتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید